• Krátkometrážní

Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál)

Jediná povedená CSI. Možná hodnotím tak vysoko, protože je to první CSI kterou u nás dávali v telce, tudíž první které jsem viděl a které jsem si zamiloval. Všechny ostatní mi prostě přijdou jen jako kopie. Co mi na tom jako jediné vadí je ta typická televizní "epizodnost" (každý díl několik zločinců, které pokaždé ještě ten samý díl chytí). Chtělo by to to pátrání víc natáhnout. Ale nevadí, jako televizní kriminálka to funguje skvěle, stejně jako její obsazení v čele s Petersenem v roli geniálního Gila Grissoma.

(J)elita ze střídačky (2006)

Schneidera moc rád nemám, ale tohle se povedlo. Klasický příběh vítězství těch největších lůzrů ve městě. Albínek to zabíjí.

Temná bouře (2006) (TV film) odpad!

Musím se hrdě poplácat po zádech, já to totiž dokoukal !!! Totální lobotomii mého mozku během celé stopáže filmu narušil jediný opravdu vtipný moment. A to ve chvíli kdy se hlavní hrdina (jestli se tak vůbec dá nazvat) zeptá "kde tu máte slep". V tom okamžiku sem si vzpomněl na legendární hlášku z Kulového blesku a vyprskl smíchy. Jinak ve mě Temná bouře nezanechala nic důležitého. Shit-film = ODPAD

Souboj u Blood Creeku (2010)

Nebýt skvělé pointy bylo by to maximálně za 2 hvězdy. Ten ukecaný začátek pár suchých anglických vtípků nezachrání, přijde chvíle akce, kterou musím pochválit, a pak už ta zmiňovaná pointa. Měl bych dát 3 hvězdy, ale protože jde o amatérský film, což mě vzhledem k technickým kvalitám udivuje dávám 4.

Hon na čarodějnice (2011)

Asi nejlepší na celém filmu je ten 5-ti minutový úvod s těma dvěma utopenýma čarodějkama. Ve chvíli kdy na plátno přiskotačí Cage s Perlmanem (nevím co ho donutilo roli v takové blbosti přijmout) v oku lahodící (myšleno ironicky) křižácké bitvě, jde to celé ho háje. A pak ještě dál a dál a dál ...

Agenti nula nula (2004) odpad!

Strašná sračka. Trapný pokus o "vtipnou" napodobeninu něčeho strašně vzdáleného Bondovkám.

Doteky osudu (2012) (seriál)

Velké nadšení ze skvělého pilotu velmi rychle vystřídalo kruté vystřízlivění. Asi po třetím dílu u mě seriál upadl v zapomnění. Nicméně pilot se opravdu povedl, ale dál už to mou pozornost neudrželo, takže proto ty 3 hvězdy.

Policajti na baterky (2003)

Martina Lawrence mám celkem rád, ale tady mi přišel strašně otravný, nemohl jsem ho vystát a jen s těží sem to dokoukal do konce. Jinak příběhem i zápletkou slabé až běda. Odpolední výplach televizních obrazovek.

Kronika (2012)

Jsem mile překvapen. Sice je to klasická zápletka o hrdinech ale je vcelku originálně zpracovaná. Za ty prachy se překvapivě kvalitně povedly triky, a že jich tam je požehnaně. Co mi ale trošku vadí je možná až zbytečně krátká stopáž, protože v některé situace mi přišli nedotažené a dalo se z nich ještě čerpat, což by přidalo na hloubce a síle filmu. Nebo aspoň nemuseli tak natahovat ten začátek. Ale i tak u mě vládne spokojenost. 85%