Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Sci-Fi
  • Animovaný
  • Drama

plakát

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Úplně si dokážu představit jak zmatené muselo být natáčení, pro herce. "Musíš se dívat víc nahoru, protože proti tobě stojí nějakej zlobr" ×× "Aha. Takže nějak takhle jo ? Protože Já tady nemám jak vidět kde přesně stojí" ×× "Ne. musíš víc máchat mečem, protože s ním bojuješ" ×× "Z jakým mečem ? Já žádný nemám ! A pořád jste mi neřekl kam přesně mám otáčet hlavu !" ×× "Ten meč tam doděláme digitálně, Ty jen víc máchej tím klackem co máš v ruce" ×× "Aha. Takže tam doděláte všechno až potom" ×× "Jo" ×× "Toho obra taky ?" ×× "Jo, toho taky, stejně jako ten zbytek. A teď budeš házet kameny tam do toho rohu"×× "Zase jenom jako ?" ×× "Jo. A teď se přesuneme sem, a budeme sebou házet sem a tam, protože jako padáte ze skály" :: "Teď budete utíkat z leva do prava a tady se zastavíte protože je před váma brána" ×× "Pane režisér, když je všechno dělaný před zeleným pozadím, tak proč jsme se musely trmácet z USA na Nový Zéland ?" ×× "Přeobsaďte toho debila co mi do to furt kecá !!!" Tolik CGI, jako v jedné půlhodině Hobita, snad nebylo ani ve všech 3 dílech Pána prstenů dohromady. Sakra velké zklamání. Poznámka : na to že má být příběh v podstatě o putování hobita jménem Bilbo, se tento v ději vyskytuje jen velmi málo. Třeba takový Frodo, neslezl z plátna skoro vůbec a to není trilogie Pán prstenů vyloženě jen o něm.

plakát

Hoby naší doby (2010) (TV pořad)

To je fakt hrozný pořad. Paní J.B. (a není to J.B. Flečrová) to mrví už jen tím jak furt mele pantem. Snad jednu slabou hvězdu za pár zajímavostí. Kdo ty zajímavosti ale ocení je velká neznámá.

Hodiny smrti (2000)

Ne moc zajímavá kriminálka, která by ( i bez těch holek ) zapadla z fleku do vysílání kolevá půlnoci ze Soboty na Neděly, kdy na Tv čumí jen pár lidí. Tuctová tvorba, která nepatří do pytlíku kriminálek co mají inteligentní zápletky.

Hodný dinosaurus (2015)

Animace je tak dokonalá že to není snad ani možné. Když Arlo z T-rexama hnaly stádo buvolů, napadlo mě že jen z těchto pár minut by bylo asi milion wallpaperů na plochu jak vyšitých - celá ta doba co byl Arlo z rexema, byla hodně dobrá a potěšil mě i ten westernový hudební doprovod včetně hraní na cvrčka. Co mě ale dost zklamalo je film jako celek. Začátek je slabej jak 6x převařený čaj a konec je zase moc roztahanej. U takových příběhů je délka velké mínus. Jako krátký filmeček, řekněme o půl hodině, by to bylo na čistých a poctivých 5 bez dlouhých řečí ale jako film o hodině a půl to dost dobře netáhne. Punťa je fajn (zřejmě vypadl z Croodsových) ale Arlo je animačně moc plyšovej (pořád mi to vadilo) Celkově jsem ale zpokojenej a tak se nechám trošku unést náladou a dám 4 hvězdy. Pokud bych ale někdy dostal chuť vidět třeba dvojku (přímo se to nabízí) tak asi ne v kině, ale čekal bych na slušnej HDrip. Ale ta animace je prostě minimálně na 2 hvězdy ať je příběh slabej jak chce.

plakát

Hogo fogo Homolka (1970) odpad!

Ještě smutnější než první film. Vzdal jsem to po půl hodině. Tu třetí taškařici která to celé uzavírá neuvidím ani kdyby mi za to měly zaplatit.

plakát

Hoshino - Star Wars Fan Film (2016)

Někdy mi připadá že ty fanfilmy jsou lepší než ty vysokorozpočtové mega super výsledky které nám servírují velké filmové společnosti (nebo spíše bude za chvíly servírovat jen jedna jediná společnost, protože to vypadá že Disney skoupí úplně všechno)

Hotel Transylvánie (2012)

Nenadchne, neurazí, pobaví. Nemám co bych vyloženě vypíchl a ani co bych shodil až na hudební čísla, které teda díky Shrekovi musí být v každém animáku už snad povinně. Dracula to má za 3.

plakát

Hotel Transylvánie 2 (2015)

O hzvězdu horší než jednička. Jsem holt už moc jiná věková skupina na to abych se u toho bavil.

plakát

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená (2018)

Někam až do půlky, to bylo zábavné a slušně našlápnuté k zasmání, prostě takový pohodový animák u kterého víte že je to třetí díl, a nečekáte zázraky a kvalitu přesahující první díl. Někde od půlky to začalo docela dost upadat do nezáživna a závěrečných zhruba 20 minut už bylo hodně špatných. Co se týká případného čtvrtého dílu, asi bych doporučil studiu ho nedělat.

Hotel pro psy (2009)

( Viděno v rámci "teď vybírám film Já" - vybírala prcek ) Musíte si uvědomit že je to film pro děti a tak by ho měly hodnotit asi jen děti. Není to vyloženě pakárna na entou, to zase ne, ale je to určeno dětem tak do 10 let. V závěru filmu kdy Don Cheadle ( ze sociálky ) začne na schodech představovat psy a říkat jejich smutné příběhy doporučuju ihned vypnout a konec příběhu si vyfantasírovat podle svého. Od této chvíle je to totiž na čistočistý odpad. Do té doby je to tak na 2 hvězdy. Děti ocení tu spostu roztomilých pejsků.