Hotel Transylvánie (2012)

Nenadchne, neurazí, pobaví. Nemám co bych vyloženě vypíchl a ani co bych shodil až na hudební čísla, které teda díky Shrekovi musí být v každém animáku už snad povinně. Dracula to má za 3.

Husí kůže (2015)

Jako žánr to bylo dobrý. Jeden se i zasměje, nebo trochu lekne, ale nefungovalo to tak jak si asi autoři přály. Black (nemám ho rád) mi tady nevadil a dokonce byl i celkem sympaťák - čímž mně překvapil - ale podle mého to přehnaly z těma potvorama. Bylo jich tam moc. Dokázal bych si představit menší sérii filmů, nebo možná i seriál, kde by se dalo těch potvor využíd daleko lépe. Triky super a i ti herci byly v pohodě. Škoda že to přepálily se zápletkou. Mohly nechat někoho (je jedno koho) ty knihy ukrást a potom je postupně otevírat. Takhle se to zchumelilo do jediné akce, která nemohla fungovat. Dám za 3 a budu doufat že případná dvojka bude lepší co se nápadů týká.

Korunní princ (2015) (TV film)

Máchání tím dřevcem při turnaji, mi pořád připomínalo hvězdné války. Princ není ani sympaťák a ani bůhvíjak nesympatický takže v pořádku. Bratr je slizoun a taky mi tam nijak moc nevadil. Pakosta byl opět (ach jo) přitroublo, oba králové tam vypadaly jako by ty role hrály za trest a Abrhám byl divně dětský. Docela jsem trpěl u samotného dabingu, protože ty postsynchrony tady doslova trhaly uši. Neřekl bych že to je hrůza (jsou daleko šílenější pohádky za které se můžeme stydět) ale žádná paráda to teda taky nebyla. Pohádky mám rád, takže to trochu přecením a dám 3 hvězdy.

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Je to hodně lepší než první film. Takže bych udělil slušné 3 hvězdy. Pořád tomu ale něco chybí. Možná to bude tím, že na ty komixárny nejsem tak zatíženej abych si z toho cvrknul do trenek.

Svatojánský věneček (2015) (TV film)

Inu takhlenc. Svatá trojice Mádl, Polívka a Trojan to zachraňujou v každé scéně, ale Liška a zbytek imbecilů / nápadníků, to zase v každé scéně posílají do kopru. Taky se tam nehodila ta přespříliš chytrá princezna, která má do krásy starších pohádkových princezen hodně daleko. Asi bych mohl přihmouřit oko a dát slabší 3 hvězdy. Každoroční nová pohádka nepřekonala ty ostatní co se za posledních pár let snažily diváka zaujmout.

Lidice (2011)

Seznam lidí v titulcích kteří se jmenují Lidice je neuvěřitelný. :: .Co bych napsal k filmu - silné téma. Slabší zpracování. Nevím proč přesně, ale do děje mě to nějak výrazně nevtáhlo. Řekněme že 3 hvězdy si to zaslouží.

Nenasytná Tiffany (2015)

( 29.10.2015 - Halloween na Streamu ) Na to že je to česká tvorba to nebylo úplně špatný a i ty herci byly vesměs v pohodě. Látka horroru není mému srdci blízká, takže je tady malinko v mém očku film znevýhodněn. Nebudu vyloženě nějaký škarohlíd jen kvůli tomu že mě horrory nebaví a dám to slabší 3 hvězdy. Docela překvapení na to kdo to má na svědomí.

Přísně tajné prázdniny (1991)

Zajímavá blbina, která neurazí a není úplně debilní. Takovej jakože puberťáckej Bond. Docela to odsejpá a má to jen hodinu a kousek, takže se vlastně ani nezačne člověk nudit.

Kutil Tim (1991) (seriál)

Čím je to starší, tím méně se směju. Ale pořád je to jednoduše dobrý seriál.

Příběh Pixaru (2007)

Pixar asi netřeba nějak obšírně představovat. Tento dokument mi ale neřekl ve své důležitosti nic nového co už bych nevěděl. Zklamání to vysloveně není, jen mi vadí to USA pojetí, které mi začíná v podobných dokumentech lízt krkem. Jsou dobří to je bez debat, ale dělat z toho takovej cirkus zase nemusely.