Střepiny (2002) (pořad)

Smutná ukázka, jak se nemají dělat pořady o zajímavém dění. Typicky Novácký pořad.

Vařte jako šéf! (2013) (pořad)

Tři a půl chlapa. Parta netáhel zralých na frontu na pracák, se tady snaží okouzlit šéfa, který má velký kozy, jak sousedčina dcera ( je jí teprv 15 )

Překvápko! (2014) (pořad)

Zajímalo by mně, jaké pocity měla třeba taková Markéta Hrubešová, kvůli tomu že jí nikdo nepoznal ( to musí docela zabolet, i v případě že se jedná o legraci ) Tak teda pardon, ale v naší malé vlasti, kde je jen asi 60 herců, bych ji poznal okamžitě ( hlavně proto, že je to hezká holka, kterou si určitě nespletu z nějakou ušmudlanou úřednicí ) Martin Dejdar bere už jen divný pořady, a jde tím čím dál víc ke dnu, ve kterých není ani vtipný a ani úplně na místě. A Andrea Kerestešová, je zdárný příklad toho, jak se to nemá dělat. ¤¤¤ Další z řady hodně nepovedených pořadů které si myslí že budou vtipné. Bohužel nejsou.

Šťastný nový rok (2019) odpad!

Čím více vidím českých romantických komedií (nebo spíše filmů celkově) tím více je mi smutno z toho že takové hlouposti ještě podporuje vláda. O to více takové filmy sráží přítomnost hezkých slečen, ze kterých takové filmy v drtivé většině dělají hloupé až negramotné nesvéprávné husy. A přitom se jedná o slečny u kterých doslova cítíte že by si v realitě o někoho jako Prachař, neopřely ani lyže.

Nadace - Ve stínu Seldona (2023) (epizoda) odpad!

Titulní sekvence pořád dokáže ohromit. Tekutý písek a barvy jsou to nejlepší intro co kdy kdo mohl vymyslet. No a pak se to pokazilo. A jakože hodně. Koukám na nějakýho pána (to je ten co hrál v asi 150 filmech ale všichni ho znají ze seriálu Černobyl) co má halucinace, křičí, barvy lítají, celé je to divné a začínám mít nepříjemný pocit že se od minule nic nezměnilo a to si houby pamatuju. Pak tam nějaký pán a paní dělají divný pohyby, vedou u toho divný řeči a já nemám tušení co a jak protože jsem ještě vyjevenej z předchozí scény. Pak se tam odehraje celkem slušný souboj a mě se BOHUŽEL začíná vybavovat první serie a začínám si vzpomínat na to kdo je kdo. Pak tam sedí 2 holky uprostřed moře na nějakým voru, jedna vypadá na 25 a druhá na 40 a jako jsou to dcera s matkou ale dcera je starší a matka mladší, protože kryospánek. Potom je nějaká nesmyslně nic neříkající scéna z planety kdy týpek řekne "trezor" pak ještě asi 3 věty a přesouváme se za titulním pánem který je hologram, teda není ale je nějaké vědomí jako hologram, ne jakože hologram ale je uvězněný v hologramu (děkuju děravé paměti že vůbec netuším o co de) hádá se tam s nějakou paní která asi 4x změní vzhled, pak vypadá jinak a vede řeči typu "nic ti neřeknu ale řeknu ti že tím že ti nic neřeknu ti říkám všechno" ..... Pak jsem to vypnul a celá Nadace mi může být ukradená.

Taková normální rodinka (2008) odpad!

Taková normální rodinka (1971) je přihlouplý seriál a i když má své kouzlo díky době kdy vznikl, pořád je to hloupá komedie u  které nechápu čemu bych se měl zasmát. Pokračování (2010 a 2011) je jen "nutný" přílepek a parazit. Tahle TAKOVÁ NORMÁLNÍ RODINKAje debilita na entou kde je opět muž prezentován jako tupé sexistické hovado s IQ 15 a žena je zde prezentována jako nesnesitelná furie, blbá namachrovaná kráva bez které by se zbořil svět. Další reprezentace ženy je nadržená pošťačka která chce truhlíka podpantofláka protože je sama a je nadržená. Další "členové" rodiny jsou děti na zabití které bych šel okamžitě utopit nebo bych je denně řezal jenom  proto že existujou, zfetovaná babička, znuděná dcera, těhotná dcera (typická piča které z lásky koupíš kytku a ona tě hned podezírá z nevěry ale když ji tu kytku nekoupíš tak seš debil kterej na ni sere a ani ji nekoupí kytku - prostě další reprezentace ženy), nějakej strejda co je očividně mentálně zaostalý a nápadník těhotné dcery který má matku stejnou krávu jako je tu už jedna prezentovaná.  Odpad. Mít takovou rodinu, spáchám sebevraždu.

Asterix a Obelix: Říše středu (2023) odpad!

Vzdal jsem to po cca 30 minutách a cca 65 nepovedených vtipech. Asterix má být prcek a tady má snad 180, Obelix je jak po těžké dietě a římani tu jsou zredukovaní na trapně a hloupé ibecily které už ani níže poslat nejde. Jediný kdo mě zaujal byl Pierre Richard, kterého jsou už dloho nikde neviděl. Možná až někdy najdu dost odvahy, zkusím dát víc protože mám Asterixe rád ale nedávám si moc šanci. Už Olympyjské hry byly utahaný a slabý odvar jedničky a Její Veličenstvo to to totálně pohřbilo, ale tohle je teda bolest  že to není normální. Co se stalo s francouzkou komedií ? Kam se poděla jejich humorná povaha ? Proč půlka galů vypadá jak sraz nadšených cospleyerů ? Dejte to k ledu a raději to příště zase nakreslete protože ty animáky ještě mají svoje kouzlíčko. Horší představitele hlavní dvojice jsem ještě neviděl.

Jak zkrotiti zlého muže (1986) odpad!

Pan Poledňák musel být buďto děsnej kretén a prase, nebo naopak chudák který si v životě vytrpěl své. Neumím si představit co zlého museli muži Poledňákové udělat že je v každém filmu vyobrazuje jako tupé negramotné prasata, uchyláky, děvkaře a mentálně postižené. I manželka se po cca 30 minutách začala tvářit že rozbije TV. Třešničkou na dortu je "super bigbít" který zní jako když taháš kočku za ocas, kdy si všichni myslely že tvoří hudební revoluci. Ani se nedivím že za to STBáci těm pakům nakládaly pendrekama.  Po cca 30 minutách jsem odešel dobrovolně uklízet garáž a když jsem se po půl hodině  vrátil, manželka koukala na nějaký ten Viasat kýhočerta na veselé příhody opičí rodinky. Takže i ona ztratila nervy a přepla. Neupírám tady divožence Vašáriové určitou sexuální přitažlivost ale to neznamená že dám za holou prdel filmu nějakou hvězdu. Když se ty starý škatule bavily o jakési definici krásy muže, nabyl jsem přesvědčení že Poledňákové už úplně hráblo a styděl jsem se za lidstvo celkově. ODPAD

Za hranicí (2022) (seriál) odpad!

Když se zaměříte na to co se stane v první a druhé episodě, nedává osmá smysl. 90% děje se točí kolem toho že se tam nikdo s nikým nemá rád, dělají z toho strašně mysteriozní záležitost aby v závěru udělaly kopanec všem do zádele a změnily to na rodiné drama které vůbec nedává smysl. Táta rančer v prvním díle kouká co se mu to oběvilo na pozemku, celou dobu se tváří zmateně a netuší co je díra zač aby v závěru řekl že tam před asi 150 lety sám skočil. Pak díra zmizí a vy nechápete jak funguje a v čem je nějaký řád a smysl. Pak se tam jeden týpek rozhodne že si tu díru vykope sám aby narazil na naftu (teda asi) a najednou z té nafty vyskočí asi milion Bizonů. Postava "tulačky" se změní ve vnučku která asi cestovala dírou do minulosti a rodiné drama končí tím že paní rančerová převrátí stůl. Jak funguje díra nevíme, proč se tyto události dějí nevíme, závěr to nemá a celá zápletka se točí okolo nesmysmpatických lidí kteří v závěru (7 a 8 díl) totálně zmagoří, všem hrábne a vypadá to že se všichni navzájem chtějí zabít. Proč je tam "tulačka" a jaké má vlastně motivace mi úplně uniklo (+ jsem nějak nepochopil proč neskočila do té díry aby se vrátila domů do svého času)  Taky není úplně jasné jak přesně fungují zákony "díry" kdy se tady pan ranřer teda propadne asi 150 let do budoucnosti, pak když tam je hozen znova je v budoucnosti asi jen o pár let (nebo měsíců) a pak se vrátí zpět zase do doby než tam byl vhozen. Díra asi funguje podle toho jak se líbí scénáristům a nebo podle toho jak se jí chce. Půlku seriálu jsem vyloženě protrpěl a na konci jsem byl ještě nasranej protože odpovědi žádné a určitě bude 2 serie protože se neuzavřelo asi 65 dějových linek. Tak to jděte do háje.

S tebou mě baví svět (1982) odpad!

Pokaždé když slyším "Sladké máááámenííííí ...." začne mi cukat v oku. Pokaždé když slyším "Matýsek se posral" udělá se mi po těle vyrážka. Mám na tento film doslova alergii a není mi jasný jeho status komedie století. Viděl jsem to asi 2x v životě a nikdy jsem nepochopil proč je to tak úspěšné. Začal jsem tento film nenávidět přesně z toho samého důvodu jako Slunce seno, Vesničku střediskovou, Jak vytrhnout ...., Jak dostat ...., Mrazík + dalších asi 30 podobných filmů, které se neustále opakují a kdykoliv zapnu TV jde tam nějaký tento film.