Všechnopárty (2005) (pořad)

Pořad je stavěn na hostech. Někteří jsou dobří a jiní špatní. Možná kdyby to neuváděl zrovna ŠÍP ( narážky některých hodnotitelů jsou ohledně pitvoření moderátora, docela na místě ) mohlo by to dostat i lepší hodnocení. Díl který mně nejvíc otrávil = Štěpán Mareš ( ten člověk je neskutečný debil )

S čerty nejsou žerty (1984)

Neexistuje na celém světě lepší pohádka. Co k tomu mám víc napsat ? Nějaké hlášky ? "Je to rebel !!" ¤¤ "Jméno ! ~~ Čert z hodností vraníka. Teda vlka" ¤¤ "Tatínek vám vyhlásí válku" ¤¤ Těch hlášek je tolik ....

Slovácko sa nesúdí (1975) (seriál)

Přiznám se že tento seriál moc neznám. Dívám se na něj jen velmi ojediněle, a to jen když mám tu kliku že zapnu TV a ono to tam zrovna jde. Dílů jsem viděl jen velmi málo, a ty byly takové nemastné neslané a moc humorné mi taky zrovna nepřišli. Možná že jsem jen kápnul na těch pár slabších dílů a ty ostatní jsou lepší, tak jsem se rozhodl dát průměrné 3 hvězdy za originální mluvu a dvojku dědků co dělají problémy jak malí kluci.

Sněženky a machři (1982)

Vlastně jsem to dnes ( 27.2.2015 ) viděl asi po třetí ( sem tam jsem viděl pár minut, ale celé jsem to viděl fakt asi jen třikrát ) Nevím co je na tom tak strašně kultovního a humorného, že je to tak moc nahoře v hodnocení. Mně to nebavilo ani před těmi x lety, kdy to bylo aktuální a vypovídalo to o době kterou to zobrazuje. Zažil jsem několik lyžařských výletů, ale nikdy ne takový jaký zobrazuje tento film. Humoru v tomto filmu je pramálo. Za moji osobu, bych udělil takové 2 hvězdy.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Proč tomu upřít skoro plný počet hvězd, když se u toho jeden úplně normálně baví a je mu smutno, když film zkončí. Samuel L. Jackson mi tady sice zrovna neseděl ale nebudu kvůli tomu shazovat celý zbytek filmu. Tož dám 4 hvězdy a budu se těšit na případné pokračování, které se dozajista dostaví ( mnoho lidí zde naráží na hlášku o zadku ve spojitosti z princeznou. Neříkám že to byla vyloženě hloupá hláška, jen mi nepřišla tak geniální abych na ní stavěl hodnocení celého filmu. A navíc mi připadala nějak urážlivá. To bude ale tím že mi podoné sexistické narážky jednoduše vadí i v normálním životě )

Everly (2014)

Vyloženě na větvi jsem z toho nebyl. Dobrá akční režba to taky zrovna nebyla a Salma Hayek, by mněla brát asi jiné role. Tuhle jí prostě nevěřím. Ale je to hezká holka.

Slunce, seno, erotika (1991) odpad!

Ze všech tří filmů, je tento nejhorší. Snažil jsem se dát tomu šanci asi 3x, ale ani jednou jsem to nedokázal shlédnout celé. Už proto dám odpad, protože nevěřím že je zbytek filmu ( který jsem neviděl ) nějak lepší.

Slunce, seno a pár facek (1989)

Pokračování "letní komedie" bylo o dost horší než jsem čekal. Těch pár facek v závěru, by si zasloužilo více lidí než jen ti herci. Troška je podivný člověk, jehož humoru prostě nerozumím.

Slunce, seno, jahody (1983)

Nikdy jsem tyhle komedie nemněl rád. Už mně dokonale otráví i to, když někdo z těchto filmů začne vyslovovat "oblíbené" hlášky. Začínám být na podobné hlášky alergický. Možná takhle opravdu vesnice fungují, ale humorné mi to moc nepřišlo.

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Pokračování Hunger games, je skoro stejné jako první díl. Opět se tady něděje prakticky nic moc a délka filmu je tak opět naprosto zbytečná. Celý děj je zmateně vyprávěn a vyloženě se člověk m usí pekelně soustředit, aby se vyznal ve všech těch třetích čtvrťo hrách a v tom chaosu, který se ve filmu odehrává. Rebelie je trestána, hlavní hrdinka je zase ve hře a píďa je ještě větší mamlas než v prvním filmu. Celý závěr tak nabádá ke sledování dalšího filmu, který je rozdělen na další dva filmy, což mi dělá docela starosti, protože už mně tyhle rozdělené utahané filmy prostě nudí. Když je film rozdělený na části, z nichž ani jedna nekončí žádnou scénou, vypadá to pak jako díl nějakého seriálu. To mně docela odrazuje od návštěvy kina. Nechci hledět na první díl seriálu, a čekat na další díl třeba rok. Doufám že v Hollywoodu brzo pochopí že tudy cesta nevede a vrátí se zpět k normálnímu filmovému formátu, kdy jeden film, je prostě jen jeden film a ne začátek seriálu o nekonečnosti vesmíru. Jo a zpět k filmu : je to ještě větší kravina než předchozí film, takže mu dám jen jednu hvězdu. Na pokračování se podívám až budou k dispozici oba díly.