Hunger Games (2012)

Nemůžu si pomoci, ale tohle se moc nepovedlo. Filmu chybělo mnoho vysvětlujících faktorů, které by ozřejmily situaci na naší planetě. Spousta věcí není vysvětlena a ve filmu se nikdo ani nijak nesnaží to divákovi polopaticky říct ( přitom by stačilo udělat titulkovou sekvenci po vzoru Star Wars, kde by se divák dozvěděl alespoň nějaké zálkadní věci ) Film ( nebo spíše série knih ) je určen zřejmně jen pro nižšší věkovou kategorii. Nedám tomu odpad, byť si moc vysoké hodnocení tato kravina nezaslouží. Neupírám tomu snahu být originální, ale přesto všechno se mi v průběhu fimu stávalo že jsem si říkal "tohle už jsem někde viděl" Na to, jak je film dlouhý ( 137 minut ) se tam toho moc nestane a člověk tak nabyde dojmu, že se jen nastavovala délka kvůli citovým výlevům hlavní aktérky. Jak jinak si vysvětlit asi 30 scén kde brečí, nebo čumí do blba a přemýšlí o nesmrtelnosti brouka.

Prásk (1998) (pořad)

Už proto, že v 80% ani netuším o koho se jedná ( polovinu jmen neznám a ani mi není jasné proč bych je znát mněl a druhou polovinu sice nějak z doslechu znám, ale zase mně nezajímá kolik toho snědly na večírku ) se vlastně ani nemůžu plně vyjádřit k tomu, jak moc jsou to zajímavé informace a nakolik jsou důležité pro můj osobní život. Přiznám že občas na to mrknu. Když je tam ta parodie na člověka jménem Novotný ( syn stejně vypatlaného otce ) ihned přepínám, protože na tu jeho chrchlavo-koktavou mluvu, nemám asi ty správné mozkvé buňky. .Abych to tak nějak uzavřel, tak dám 1 hvězdu za nějakou tu zajímavost, kterou jsem ještě nevěděl a má v mém životě důležitou roli. Třeba že Ana Geislerová je ve svém vztahu spokojená ( a Já tak můžu zapomenout na to že bych jí šel nabídnout kapesníček zároveň z nabídkou sňatku - život je někdy strašně krutý )

Moderní zázraky (1993) (seriál)

Doporučuju vyhledat na You Tube. Velmi zajímavý seriál. Viděny díly : Da Vinciho technologie / Lokomotivy / Lžíce a lopaty / Extrémní letadla ( asi nejméně zajímavý díl ) / Těžké kovy / Nezničitelné výrobky ( tady mně hodně překvapilo co všechno vydrží polystyren - fakt neuvěřitelně odolný materiál ) / Podivuhodné zbraně / Největší stroje - 1,2,3. Mám tyto typy dokumentů rád. Vždy se dozvím něco nového a vždy mně to dokonale ohromí.

Ženatý se závazky (1987) (seriál)

Tohle jsem nikdy nechápal. Nudná kravina bez jakéhokoliv humoru. Hodnocení mi připadá jak z jiné planety.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Nikdy jsem tomu nepřišel na chuť. Sem tam dobrej vtípek to ale zachraňuje od nižššího hodnocení. Nemám rád tématiku války celkově - a je jedno jestli se tomu mám smát, nebo to mám brát vážně.

Cesta do pravěku (1955)

Nečekáte ode mně že bych dal míň hvězd něčemu před čím kroutí Hollywood hlavou dodnes, že ne ? Herecké výkony sice nejsou nic extra velkého, ale tady šlo hlavně o tu trikovou stránku, která na tu dobu byla nejlepší co svět mohl nabídnout. 4 hvězdy a velká poklona rejžovy.

Po zániku Země (2013)

Táta a synek si jednou takhle řekly že je čas si opět spolu zahrát a tak tatík zatahal za pár nitek a vzikl filmový dramatický přepis pohádky "Jak se Franta naučil bát" . Jen ty 3 facky tam chyběly. Možná mi to ve filmu uniklo, ale nebylo mi jasné proč se naše planeta nacházela v zakázané zóně. Mladej Smith, tady má výraz štěňátka kterému sebraly keksík. Nehnal bych to vyloženě do záporných čísel, ale víc jak 2 z toho prostě nevyždímám. Je mi líto, ale tahle ekologická agitka na Green peace se moc nevyvedla. Bubák taky nebyl zrovna nijak strašidelný ( aby se Frantík naučil bát ) Putování z bodu A do bodu B, mně prostě moc nebavilo.

Padesát odstínů šedi (2015)

Abych začal malinko ze široka, a obloukem, aby jste pochopily proč můžu hodnotit aniž bych byl v kině. Jeden můj kamarád, je fanda do filmů a protože je zároveň i tak trochu na palici a tak trochu ( docela hodně ) milionář, má doma udělaný kinokoutek - takový jaký můžete vidět v sídlech boháčů. Sem tam nás pozve na nějaký film, který přes pár známých, dostane do rukou dřív než je běžné ( pokud jsem to pochopil správně existuje nějaké pravidlo o určitém čase od premiéry, kdy film může získat ) Tedy k samotnému filmu : nudil mně. Už samotné téma mi bylo dost nesympatické, a to ani nemluvím o tom, že po takovém filmu se můžeme v brzké době těšit na to že se budou v kinech promítat i filmové porno snímky které budou obohaceny o nějaký amatérský scénář, aby to dávalo alespoň trochu smyslu. Představitelka hlavní role, je podle mého opravdu nevýrazná a nezaujala mě ani natolik, abysi dokázal představit že bych ji pedofilně uspokojoval. To je ale jen můj pohled, a každý máme jiný vkus jak na holky tak na oblast sexuálních praktik. Nic proti nikomu. Koho uspokojuje výprask, tak ať si to užije že. Nerozumím popularitě tohoto díla, které jak jsem se dozvěděl tutaj, má více dílů. Začíná mi to zpracování vícedílných knih, docela vadit. U Pána prstenů se jednalo o něco neuvěřitelného, protože se knihy nedaly nacpat do 1 filmu, ale to co se rozjelo potom, je už na pováženou. ××× .Nudný film, který určitě vidět znovu nechci a o pokračování nebudu jevit žádný zájem. Odpad dávám velmi nerad, už proto že v každém filmu se dá najít nějaká ta drobnost, a tady prostě nenacházím žádnou chvilku, nebo myšlenku, která by to malinko vytáhla. Pokud o takových věcech sní puberťačky po celém světě, tak mám pocit že se celý svět zbláznil.

Vůně cibule (1975)

Co jsem tak četl několik docela negativních komentářů, můžu říci, že oproti nim jsem se bavil. Z tím se asi nedá nic dělat co ? Cibule nebo pistole :)