Vtip za stovku! (2012) (pořad)

Ano, tenhle pořad je vtip. A tu stovku ať si strčí za klobouk ( za sem tam dobrý hosty , tu 1 hvězdu dám. Ale cukalo mi v ruce )

Vůně cibule (1975)

Co jsem tak četl několik docela negativních komentářů, můžu říci, že oproti nim jsem se bavil. Z tím se asi nedá nic dělat co ? Cibule nebo pistole :)

Vychováni vlky (2020) (seriál)

No .... Po 4 dílu to vzdávám. Vůbec se neorientuju v tom o co tam jde a o čem to má být. Takže končím.

Výměna manželek (2005) (pořad)

Nedokážu si představit že bych so něčeho podobného účastnil. Nejpodivněji na mně potom působí "návrat" zpět ke své rodině kdy se objímají a brečí jak kdyby se neviděly 2 roky a ne jen pár dní. Pro moji osobu nepochopitelný pořad. Je mi jasné že tak 80% pořadu se musí tlačit na pilu aby divák mohl kroutit hlavou nad tím, jakej je manžek debil a jak z ničím nepomáhá. Zajímalo by mně jaká je cena ( tedy kolik peněz ) za to že ze sebe někdo udělá takovou zavržení hodnou figurku.

Výměna manželek USA (2004) (pořad)

Oproti ČESKÉ verzi, je tohle realita které jsem ochoten věřit. Dementnost tady těch vypatlanců, je podle mého opravdu nehraná. Servat se v přímém přenosu při konfrontaci obou rodin v České verzi není reálné. U nás to docela hlídají, ale v téhle USA verzi jsem byl svědkem toho, jak po sobě vystartovaly takovým způsobem že ve špitálu nakonec zkončily jak obě rodiny, tak i polovina štábu a 1 policajt. Celkem síla :)

Výroba prototypů (2008) (pořad)

No za 3. Víc tomu dát nehodlám. Viděl jsem několik dílů a i když uznávám že nápady jsou dobré, tak provedení je špatné. Taky nějak nechápu, proč se ve všech podobných pořadech neustále musí vypořádávat z časovým rozvrhem. Dostanou plány a peníze (u Discovery si neumím představit nějaký nuzný peníz) a mají na to jen týden ? No nevím teda.

Vyzvednutí Titaniku (1980)

Knih od C.Cusslera mám doma 16 a jsou to krásné dobrodružné romány. Film je udělaný tak aby cca zhruba byla řešena (a řečena) myšlenka z knihy ale co si budem. Přečtěte si knihu, je toho v ní více  a ten Titanik má celkem zajímavou roli (nejen tu která je zmíněna ve filmu) Kdyby to měly natočit podle knihy, byly by to 3 filmy po 3 hodinách. Dopadlo to zhruba stejně jako Sahara (od téhož autora) Prostě Hollywood neuměl nikdy moc adaptovat knihy. 2 hvězdy ale jen za to že ty knihy mám velmi rád a samotný film není až takové peklo jak by se mohlo zdát. Na "svoji" dobu je to udělané vlastně docela slušně.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Teda tohle je fakt hrozný seriál. Nejvíc dokáže nakrknout že to neustále opakují už 20 let.

Wing Commander (1999)

Některé filmy by se neměly hodnotit z odstupem času. Já tohle viděl včera u kamaráda, který dělal pořádek ve sklepě a našel bednu VHSek. Příběh je tupej až hrůza, všichni šíleně přehrávají a celý ten film je snad kategorie "C" Dialogy byly spíše trapné než dramatické. Snad před těmi lety, kdy to byl hit sezóny, bych mohl hodnotit, ale teď po těch letech se raději hodnocení vyhnu. Stáří filmu je tady znát strašně moc (neoficiální hodnocení - 1 hvězda)

Winx Club (2004) (seriál)

Možná bych si to užil víc, kdybych byl pod nějakým vlivem. Bohužel se to té malé holce z mě nepochopitelného důvodu líbí. Takže za mě bez hodnocení.