• Pohádka

(K)lamač srdcí (2010)

Jsou 3 typy žen: 1) ty, které jsou šťastné, 2) ty, které jsou nešťastné ale smíří se s tím a 3) ty, které jsou nešťastné ale nepřipustí si to, výborný a charismatický hlavní hrdina, příjemné obsazení😉 Bavilo mě to, film měl dynamiku a spád. Takhle jsem se už dlouho nepobavila.😁🥳👌4,5* zaokrouhluji na 5*.

Kámoš k pohledání (2009)

Neurazí, nenadchne, mě to nudilo minimálně skoro celou první hodinu, pak trochu zlepšení. Hlavní hrdina mě nebavil, takový nudný patron,  zato jeho kámoš byl fajn. 😉 Jak to může mít 65%, nechápu.

Vřesový trůn (2006) (TV film)

"Nic na světě se nemůže ztratit. Dříve nebo později každá věc vyplave na povrch." "A mračí se můj manžel nebo brunátní? Obávám se, že začíná už krocanovatět." 😅😁 Excelentní Naděžda Vicenová, ten herecký projev a přednes se již dnes nevidí. Přiznám se, že tuto herečku neznám. Asi se na ni zaměřím.

Devadesátky - Král diskoték (2022) (epizoda)

Souhlasím s Enšpíglem. Kamera místy velmi nepříjemná a trhavá. Případy prvního oddělení byly o mnoho lepší a též souhlasím, že těch postav je tam zbytečně moc. Celkově prostě přeplácané a zahlcujete tak diváka. Není přehledné, člověk je zmatený a roztěkaný, a to rozhodně není vůbec dobré do dnešní již tak zahlcující doby.

Karel (2020)

Jako nebylo to špatné, ale dle mého dokument měl být natočen mnohem, mnohem dříve, kdy byl Karel ještě při plné síle. Mě by totiž také moc zajímaly jeho názory na život a svět, ve kterém žijeme!

Zmrazený Vasil (1993) (TV film)

Nevím proč, ale mě tahle pohádka nebavila. Dělala jsem u ní něco jiného a měla ji jen jako kulisu.

Jackass 2 (2006)

Jsou to "hovada" 😅, ale je to docela vtipný  i úchylný, občas nechutný 🤤 a ubohý..... Nezralí chlapečkové si hrajou. Nicméně pár minut bohatě stačí, pak je toho dost! By mě zajímalo, kdo by chtěl takový "hovada" doma. 💩 Ať se baví, ale jen na vlastní triko, neměli by do toho zatahovat ostatní! Některým až evidentně ubližují!

Na prahu války (2019)

Velmi zajímavý, zase úplně jiný pohled na válku. "Zabíjíme nevinné lidi." "Věříš tomu za co bojujeme? Ani ne......"   "Copak nepoznají zlo, když ho vidí. Už jsme si na to zvykli na zločin bez studu." Za začátku mě mrazilo tak, že bych dala i 5* pak ale hodnocení klesalo i ke 3*, zvláštní film.