• Pohádka

Exploziv (2015) (pořad)

Ať si každý dává odpad, mě to prostě baví! Jinakost se v ČR prostě nenosí - jiný, odlehčený pohled na zprávy :-) inspirativní zprávy ;)

Popelka (2015) (pořad)

Osmany má sexy češtinu :-) a jinak mi pořad přijde celkem dobrý a hlavně inspirativní, ale záleží na dílu a jeho účastnicích, ne každý díl má stejnou úroveň!

Wyatt Earp (1994)

"Práce se má dodělat. Chlap, na kterého není spoleh, nestojí vůbec za nic." 3,5* zbytečně velmi dlouhá stopáž

Skrytý potenciál (2015) (pořad)

Potenciál a nápad dobrý, realizace trochu horší.

Kombo (2015) (pořad)

Proč jsou tak úspěšní? mají dobré neotřelé nápady, jsou lidští :) pracovití - neustále na sobě pracují, zlepšují se, dělají to srdcem, odlišují se, mají vizi, jsou pokorní, mají kolem sebe šikovné a schopné lidi ...

Steve Jobs (2015)

Já jsem tedy příliš nadšená nebyla, možná to byl borec ale pro mě lidsky totální slaboch a pochybný charakter aneb když má někdo talent na PC, čísla, peníze a byznys, často těžce trpí mezilidské vztahy nebo jsou nulové.... Nechtěla bych ho ani za otce ani manžela ani za šéfa nebo spolupracovníka, chudáci lidé okolo něj... Opravdu není náhoda, že zemřel v 56 letech!

Korunní princ (2015) (TV film)

"To brnění mě tlačí a brní. Brnění musí brnět, jinak to není brnění. :) Vzhledem k velkému podhodnocení lehce nadhodnocuji a dávám pět*. Z novodobých pohádek určitě vyšší nadprůměr. Herecky výteční: Abrhám, Hádek, Kříž, Josefíková.

Otcové a dcery (2015)

tolik lásky v jednom filmu :) výborný Rusell Crowe, úchvatně zahrané záchvaty, klepala jsem se s ním... On: "Ne každý, kdo tě miluje, tě opustí!" Ona: "Najdi si někoho méně komplikovaného a neplýtvej láskou na mě." ................................................................................................................................ "Život bude někdy krutý, nespravedlivý až bolestivý, ale ty to nesmíš vzdát."

Kobry a užovky (2015)

Tvrdá realita, pravdivý film o současnosti, jedna jednodušší nefunkční rodina a zápas jejích buranských potomků se životem, výborně zahraní hadi Hádky :-) , svěží vítr nové vlny do české tvorby, 3x hurá! ...