Filosofové (2013)

Posledních cca 20 minut dochází k totálnímu opadnutí atmosféry zásluhou naprosto nelogického, nezábavného a nezamyšleníhodného konce a přesto, že film je celkem předvídavý i předtím, tak do té doby jsem se slušně bavil. Nejlepší část filmu bohužel byl začátek.

50x a stále poprvé (2004)

Oceňuji originalitu, kterou se film pro mě vymyká tuctovým romantickým komediím. Velmi netradiční zážitek.

Děti moje (2011)

3* + 1 za Shailene. Mně se prostě líbí.

The Maker (2011)

Pointa a co bude následovat bylo bohužel jasné asi po minutě a tak film vůbec nezapůsobil.

Zlodějka knih (2013)

"Rudy?! Nain Rudy, kiss me!!!" Já nevím proč, ale v životě mě žádný film nerozbrečel. Maximálně jsem cítil lehký smutek. Tenhle z nějakého důvodu jo... Těžko říct proč.

Kouzlo přítomného okamžiku (2013)

Překvapila mě nakonec neskutečná.. Jak to nazvat.. Asi temnota tohoto filmu. Při scéně, kdy se vraceli z návštěvy ve mě doslova zamrazilo, jako u žádného jiného filmu. Čekal jsem trochu víc té komedie, když už je to nahoře napsané, ale nedočkal jsem se asi žádné. Naopak jsem dostal film, ve kterém dokážu vidět hloubku a mám z něj rozporuplné pocity. Největší asi ke konci, viděl bych ho jinak. Ale film jsem si užil. Je přirozený, uvěřitelný. Možná až na svlékací scénu, nedokážu si takto představit první milostné dobrodružství, ale možná je to mnou.

Našrot (2013)

Dal bych tomu 3 až 4 hvězdičky, ale když vidím 54%, tak mi to nepřijde fér :). Bavil jsem se, zasmál jsem se a ani chvíli se nenudil. A o tom to má bejt.

Enderova hra (2013)

Knížka je úžasná, film ujde. Celá kniha je vlastně psychologická a ten psychologický podtext tu dost chybí. Stejně tak mnoho důležitých useknutých scén. Bohužel

The First Time (2012)

Konec byl jasný po první minutě filmu, ale přesto jsem si to nesmírně užil. Mé povaze to sedlo dokonale.

The Starving Games (2013)

Jako obrovského fanouška knižní a menšího filmové série mě to vážně pobavilo. Daleko víc, než většina ostatní parodií. Zasmál jsem se