Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Jednoznačně je to nejlepší Potter a to z toho důvodu, že je to Harry Potter nejméně ze všech ostatních dílů. I po 11 letech vím, že když se rozhodnu někdy podívat znovu, tak to nebude chyba.

Zlatá mládež (2015) (pořad)

Pokud by mít hodně peněz znamenalo degradovat na takový primitivní poddruh homo sapiens (né té buzny v pořadu!), asi bych byl raději nějakým houmlesem. Kocman je cajk. 3* protože jsem se rád podíval, jak vlastně žije ta tzv. "elita".

Česká spojka (2002)

Má to skvelý soundtrack, no to je asi tak všetko. Žial je to celé také o ničom mimo pár rádoby vtipných scénok. Divákovi nemôže byť jedno, čo sa práve deje a od polovice filmu vyčkávať koniec.

Máša a medvěd (2009) (seriál)

Pokud jsem dal Teletubbies odpad, tak tomuto dát méně než 5* prostě nelze.

Batman vs. Robin (2015)

Hlavními problémemy tohoto a předchozího animovaného Batmana je "zápletka" se synem a skutečnost, že batman zde není Batman. Každopádně jsem se rád přenesl zpět do světa Batmana bez trapného DLC Justice League. Hudba 5/5, animace 3,5/5 a Batman 2/5.

Americký sniper (2014)

V rámci tvorby Clinta Eastwooda to je spíše standartním počinem, nicméně z hlediska válečných filmů natočených během poslednich pár let se tento snímek řadí mezi to nejlepší. Clint je asi hodně velkým patriotem, protože to z jeho posledních snímků jde docela hodně cítit a tento není vyjímkou. K jeho dobru je to ale poměrně dobře snesitelné a nevnucující se ala Fury. Film jako takový je na 5. Po přidání faktoru R jsou z toho 4.

Památkáři (2014)

Nácci ničí základy světové kultúry a parta emerickejch malířů jim v tom přišla zabránit. Námět by na těch pár tun Svobody byl, ale jinak to stojí za v********l. Kopr od začátku až do konce...