Počátek (2010)

Toto má být ten film desetiletíí? No pardon, asi jsem čekal moc, když to všichni tak chválili...jediné co mě zaujalo byly trikové efekty a herecké výkony, ale to nikdy nemůže stačit na skvělý film... pro mě průměr.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Tak tohle je bomba! Dlouho se mi do tohoto seriálu nechtělo, nevím proč, asi jsem neměl náladu na fantasy... Ale před týdnem jsem si uvědomil jakou jsem dělal chybu! První díl vás prostě pohltí od začátku do konce, a ty poté samozřejmě taky :) Skvělá výprava, hudba, herci... a úvodní titulky? Naprostá paráda! Já jenom děkuju, že jsem si to konečně pustil a těším na další díly! Doporučuji naprosto všem! 5***** 95% AKTUALIZACE- po 3. serii hvězda dolu. Čeho je moc, toho je příliš. Totální překombinovast a stává se z toho docela nuda.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Můžete mi říct co víc jste čekali?? Myslím, že tento film splnil přesně to, co měl! Pobavil a rozhodně to nebyla nuda, ale pokud jdete do kina s tím, že by to měl být nějaký oscarový snímek, tak potom chápu vaše nadávání... Určitě doporučuji těm, kteří mají rádi filmy, u kterých se nemusí moc přemýšlet a dobře se u nich zasmějete. Pro mě solidní 4****, přijemný film se skvělým Johnym. PS: A pánové, všichni musíme uznat, že se na tu Penélope opravdu moc hezky kouká :))

X-Men 2 (2003)

Pro mě určitě lepší než jednička. Skvělé sci-fi, plné akce, hlášek, napětí, skvělých efektů a dobrých hereckých výkonů- přesně to co má film mít. Děkuji ti Bryane :) Všem doporučuji.

Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod (2004)

Musím říct, že mě se to líbilo. Možná je to tím, že Jim Carrey je pro mě prostě skvělej herec a mám pro něho trochu slabost, ale ten film je prostě vtipnej! Děj někdy trochu pokulhává, ale myslím, že svůj účel (pobavit) to splnilo a nikdo od toho nemohl čekat víc..

Neporazitelný (2002)

Fakt nuda!! Tenhle film šel udělat o několik tříd lépe, je to škoda mohlo to být aspon kvalitní béčko na dlouhé večery.. neni.

Než si pro nás přijde (2007)

Velice milé překvapení. Film, který sice nenadchne, ale určitě neurazí... přesně na nudné sobotní večery :)

Cesta do zatracení (2002)

Sam Mendes fakt jede! Nejdříve skvělá Americká krása a ted tento obrazově nádherný snímek s hvězdným obsazením. A ta hudba? No skvělý! Jestli bude takto pokračovat, tak to abych začal hledat volné místo ve své top 10 režisérů ;) Skvělý film, můžu jen doporučit :)

Butch Cassidy a Sundance Kid (1969)

Legendární film, legendární dvojka Newman-Redford, legendární hudba, legendární režie, legendární hláška "Who are those guys??" !! Proč ten film musí vždycky po 106 minutách skončit? Proč?

Láska nebeská (2003)

Nikdy bych nevěřil, že v mých TOP 10 bude romantická komedie, protože nepatří k mým nejoblíbenějším žánrům... ale TOHLE je něco neskutečnýho! Film, který prostě chytí za srdce a nepustí! Skvělý anglický humor, úžasné herecké výkony mých oblíbených herců a skvělá hudba. Srdcový film, všem doporučuju ;)