Obecná škola (1991)

„Kdo z rodičů chce vidět Idiota, ať se dostaví do ředitelny.“

Mumínci (1990) (seriál)

Vždy jsem měla slabost pro Mumínky. Je to nejmilejší pohádka jakou znám. Jejich příběhy jsou úžasné a tak krásné.

Děti potřebují čistý vzduch (2009) (TV film)

A tak si říkám, že jsem opravdu ráda, že žiji na celkem malé vesnici, a že slovo problém a odpad pro nás není synonymum. .. „Vyjdu ven z domu a cítím nesnesitelný smrad. Po dalších 15 metrech necítím nic neobvyklého. Prostě si zvyknete.“ Sednout si na lavičku, která leží 5 metrů od hromady odpadků? Nikdo by tak nechtěl žít, bohužel někdo musí.

Góóól! (2005)

Hodně fajn film, který i ukáže, že fotbal není jen o kamarádech, nekonečných party, ale že je to především obrovská dřina.

Chůva k pohledání (1993) (seriál)

Mám rada tento seriál. Vůbec mi nevadí, že není nejnovější. Hodně se u každého dílu zasměji. Ovšem Niles, ten válí v jednom kuse! Ty jeho hlášky, pohledy .. perfektní postava.

Dr. House (2004) (seriál)

Hugh Laurie - už navždy jako světoznámý Dr. House.

Myšlenky zločince (2005) (seriál)

Rozhodně moje nejoblíbenější kriminálka. Absolutně se nedá srovnávat s Miami, která je už příliš přehnaná. Zločiny jsou vždy originální. Moc se líbí, jak sestavují profil vraha. A dobrým nápadem jsou citáty, které zní na začátku, nebo i na konci každého dílu. Pokaždé nad vybraným citátem dlouho přemýšlím, protože jsou sakra pravdivé.

Americký X Factor (2011) (pořad)

Lepší než ČSMT a Talentmania. Z poroty jsem nadšená a navíc Simon vždy ví co říct a jak poradit. Kdybych si mohla vybrat svého "učitele" tak si vyberu na 100% právě ho. Samozřejmě je dost viditelné na jaké úrovni jsou oni a my. No, a ti soutěžící umí fakt zpívat. A jak dobře!

Oggy a škodíci (1998) (seriál)

Kdysi to pro mě byla jen průměrná pohádka, ale po lyžáku v 7. třídě se to pro mě stalo legendou.