Půlnoční polibek (2007)

Narazila jsem na to náhodou, když jsem přepínala programy a hned mě zaujalo mnou oblíbené černobílé provedení a originální znění, které miluji. Strašně se mi líbila ta upřímnost. Prostě film, co vám neskrývá pravý život a nestydí se říct všechno. Pro mě jednoznačně nejlepší romantická komedie, kterou jsem viděla.

Temný rytíř (2008)

Výkon, co podal Heath Ledger byl špičkový. Joker je bezkonkurenčně nejlepší postava filmu.

Dinosauři (2009) (seriál)

Moc mě baví dokumenty o dinosaurech. Tenhle je hodně povedený a s výbornými efekty to dohromady dává skvělou podívanou plnou zajímavých informacích o těchto skvostných tvorech.

Jurský park (1993)

Na to, že film pochází z roku 1993 tam jsou skvělé efekty. Pamatuji si, že když jsem se dívala poprvé byla jsem strachy bez sebe. Jurský park je můj oblíbený film, protože má velice slušný nápad.

Re-Play (2009) (pořad)

Určitě lepší než GP. Tady se toho dozvíte mnohem víc. Reportáže jsou dost zajímavé a moderátoři jsou mi hodně sympatičtí. Málem bych zapomněla na úvodní píseň od Prodigy, kterou miluji. Nevím proč, ale jen těžko by se mi tam hodila jiná skladba než právě tato.

Bolt - pes pro každý případ (2008)

Animáky moc nemusím, ale toto mě pobavilo. Postavy byli výborné, ovšem nejlepší byl křeček Bivoj, který sázel jednu hlášku za druhou. A holubi byli taky perfektní. Prostě slušná podívaná s dobrým humorem.

Evoluce (2010) (seriál)

Výborně zpracovaný dokument, ve kterém se dozvíte naprosto všechno co vás zajímá buď o předchůdcích dnešních zvířat nebo o samotné evoluci. Hodně mě to baví.

Partička (2011) (pořad)

Občas si to zapnu, a vždy se upřímně nasměju. Každý díl je originální a jen doufám, že mě to postupem času nezačne nudit.

Habermannův mlýn (2010)

Jeden z mála českých filmů, který stál za shlédnutí. Téma 2. světové války bude ve filmech připomínáno pořád a proto je dost těžké natočit působivý film, který je aspoň trochu originálnější než jeho předchůdci. K filmu : líbily se mi výkony herců (hlavně Karel Roden byl opět famózní), hudba i atmosféra byli skvělé. S čistým svědomím tohle doporučím každému, kdo bude chtít vidět dobře natočený český snímek.

Design pro život (2009) (seriál)

První díl se mi opravdu líbil. Doufám, že tak to bude pokračovat i dál, ale myslím si že ano, protože mě věci spojené s designem opravdu baví. A těším se, až přijdou nějaké ty rozporuplné hádky mezi soutěžícími.