S Italem v kuchyni (2009) (pořad)

Emanuel je sympaťák a není pochyb o tom, že je také skvělý kuchař. Jo, a jeho přízvuk je parádní.

Sabrina - mladá čarodějnice (1996) (seriál)

Bývaly doby, kdy jsem si nenechala ujít ani jeden díl. Díky Bohu, je to pryč. Dřív mě to pobavilo, ale teď mi to přijde docela hloupé. Chybí tomu lepší situace a víc srandy. Zachraňuje to jen kocour Salem, který pro mě byl vždy nejlepší postavou celého seriálu.

Ranč U Zelené sedmy (1998) (seriál)

Jo, když to dávali na ČT1, tak jsem to pravidelně sledovala. První řada je zdařená a humor taky není špatný. Postavy v seriálu jsou mi sympatické a celé prostředí statku je taky fajn. Ale ničím extra to nepřekvapí.

Chalupáři (1975) (seriál)

Kemr a Sovák -> smekám!

SpongeBob v kalhotách (1999) (seriál)

Vždy mi to zpříjemní vstávání. Spogeboba jsem si oblíbila hned při prvním díle. Jeho a Patrickovi situace miluju !

Deník Bridget Jonesové (2001)

Bridget Jones: „Moje máma, prazvláštní bytost z doby, kdy nakládaný okurky byly vrcholem dokonalosti.“

Futurama (1999) (seriál)

Dřív to pro mně býval jeden z nejlepších seriálů, teď už jeho úroveň (bohužel) klesá. S přibývajícími řadami už jsem se tak nenasmála. Samozřejmě, že nemůžu říct, že by mě to nebavilo, protože každou postavu jsem si oblíbila, takže i tak se mi to pořád jaksi líbí. Doufám že Futurama, bude zase to co bývala.

Pianista (2002)

Pianista je pro mě velký filmový zážitek. Adrien Brody si zaslouží obrovskou poklonu! Mnoho scén se mi nenávratně vrylo do paměti. Hlavně jedna .. jak Wladyslaw hraje na piano, jak dělá že hraje .. Pro mě jedna z nejdojemnějších scén celého filmu. Nebudu Pianistu srovnávat s Schindlerovým seznamem, protože bych musela ubrat na hodnocení a to se mi opravdu nechce. Miluji tento film a klidně přehlížím jeho drobné chyby.