Zelená míle (1999)

"John Coffey. Jako kafe, ale napsaný jinak. "

Ženy v balíku (2008)

Průměrný film, který docela i pobaví. Samozřejmě, že Diane svoji roli zahrála opět výborně.

Titanic (1997)

Dřív jsem Titanic považovala ze nejlepší film všech dob. Teď už jsem názor trochu pozměnila, ale ten jedinečný dojem i po opakovaném shlédnutí zůstává pořád stejný. Navždy to pro mě bude okouzlující příběh lásky, který nikdy nezestárne. A dál to není třeba komentovat, vždyť to přeci (skoro) všichni známe.

Leon (1994)

Při scéně, kdy Mathilda jde chodbou a dojde jí, že celá její rodina je mrtvá a pak se strachem zvoní na Leonův zvonek mi běhal mráz po zádech. A tento pocit se mi v průběhu filmu několikrát vrátil. Není pochyb, že už tehdy byla Natalie Portman skvělá herečka a bylo jasné, že se o ní ještě hodněkrát uslyší. Absolutně nic mi na tomhle filmu nechybělo. A byla jsem překvapená že i thriller může být místy tak citlivý.

Co mám na tobě ráda (2002) (seriál)

Amanda Bynes - věčně ksichtící se, protivná holka, která mi vždycky dokonale zprotiví jakýkoli film nebo seriál.

Talkshow Jana Saudka (2009) (pořad)

Jan Saudek mi nikdy nebyl sympatický a jeho "pokus" o talkshow se nevyrovná výbornému humoru, který vždy předvádí Jan Kraus.

Farma (2011) (pořad)

Dívám se na to už od začátku a dost mě to chytlo. Ráda sleduju jejich situace. A doufám že můj favorit (Michal) vyhraje!

Agentura Jasno (2006) (seriál)

Moc se mi to líbí a nikdy mě nepřestane bavit humor hlavních postav.