One Rat Short (2006)

Dojemný krátkometrážní animák, velice zajímavě pojatý a celkově velmi povedený. Velké plus dávám za mimiku potkanů, což celému snímku dává naprosto nový rozměr.

Lední medvědi očima skrytých kamer (2010) (TV film)

Hezký přirozený pohled na život těchto roztomilých chlupáčů. Jako dokument docela originální a hlavně velké plus za průřez životem ledních medvědů - od mláděte, přes útrapy dospívání až po páření a starost o další mláďata.

Zápisník jedné lásky (2004)

Ryan Gosling není zrovna můj oblíbenec a ani ho nepovažuji za idola krásy. Přesto má jakési ,,zlobivé" charisma a jeho herecké výkony nejsou marné. V kombinaci s půvabnou Rachel McAdams však vytváří příjemný filmový pár a jejich herecký výkon je nutné ocenit. Film je sice typickou neoriginální romantickou záležitostí, ale velice povedenou, milou a příjemnou.

Man (2012)

Animák a přesto jeho sdělení je mrazivější, než mnoha podobně laděných dokumentů. Bohužel smutná realita...

Soudce Bartoli (2010) (seriál)

Bartoli připomíná chováním doktora House, ale ten má aspoň charisma, šarm a je vtipně drzý. Bartoli není ani jedno. Laciná napodobenina, podprůměr.

The Punisher: Dirty Laundry (2012)

Bezva nápad, deset minut stačí až až, celovečerní film by byl už přespříliš. Myslím, že v nejlepším je vhodné skončit. Takže tak zlatá střední cesta - průměr.

V tom domě straší! (2006)

Nadějné, ale u toho bohužel také zůstalo. Animák a horor mi moc nejdou dohromady a tady je to zřejmým důkazem.

Bitevní loď (2012)

Battleship mě neoslovila, ani námětem a ani provedením. Herecky zaostává i Liam Neeson, což u něj nebývá pravidlem, o ostatních výkonech se dá říci jen - nepřesvědčivé. Trošku mi to připomíná Armageddon, kdy Bruce Willis nechce nechat dceru randit s těžařem, tady je to v pozici táta námořník a potenciální zeť průšvihář a námořník z donucení. Jednoduše jsem zklamaná.

Ve stínu bohyně matky země (2003) (TV film)

Dokument přináší neotřelý pohled na horolezectví a nebezpečí v horách z úst těch, kteří mají nejvíce co říci. Nezapomenutelný dokument z dílny českého filmaře, o to lepší a zajímavější.

Když vaří táta (2012) (pořad) odpad!

Uměle vykonstruovaná rodina, uměle nacvičené dialogy, scény. Hrůza děs, vaření by sice ušlo, ale pan kuchař si hraje na víc, než doopravdy je.