Voda pro slony (2011)

Krásný film s líbivou hudbou, samotný příběh tuctový - týraná manželka mocného muže zamilovaná do mladého chudého chlapce nejlépe bez vzdělání (dobře tomuhle zrovna chybí jen poslední zkoušky). Jinak film opravdu líbivý, jen se Reese nemůže zbavit vize bloňďaté, nepříliš chytré právničky a Pattinson nesmrtelného upíra...

Je to i můj život (2009)

Jedná se na můj vkus o moc drsný snímek, leč nemohu mu upřít naprostou reálnost a výjimečnost v řadě jemu podobných. Smutné, drastické, psychologické, plné těch nejsilnějších lidských emocí.

Na území žen (2007)

Nejprve jsem měla v úmyslu zkritizovat od příběhu po herce všechno. Nelíbilo se mi, že mladý kluk políbí vdanou ženu, nehledě na fakt, že manžel má milenku. Nelíbilo se mi, že její dcera neumí žít a nedokáže řešit problémy sama, svěřuje se skoro cizímu člověku, a nerozumí si se svou matkou. Ale každou uplynulou minutou mě tenhle snímek přesvědčoval o opaku, o tom, že je to vlastně jemný příběh zraněných lidských duší. Moc se mi nakonec líbil, jen jedinou výhradu si musím nechat-nemám rada Kristen, protože její stále stejná mimika mě dohání k šílenství.

Jádro (2003)

Nelogické, bez jakékoliv návaznosti na fyzikální a chemické jevy odehrávající se uvnitř planety. Nereálné, nemožné, prostě postavené na hlavu. Na druhou stranu, patří mezi ty lepší katastrofické filmy, jednodušeji řečeno - dá se na to podívat a dokonce ne jen jednou.

Cesta (2007)

Jeden z největších filmových omylů, čekala jsem všechno možné, jakýkoliv konec, jakoukoliv zápletku, ale takhle jednoduché a nepovedené, to určitě ne. No nechat zabít své přátele, tušit to a ještě nakonec sebe... Nemám slov.

Krásná pokojská (2002)

Ach jak idilické a hloupé. Jedno podívání mi zaručilo noční můru na několik týdnů. Romantický konec, láska služky a bohatého mladého muže... pak nemají být mladí zpitomělí.

127 hodin (2010)

Film podle skutečné události, věřím, že lehce přikrášlené, leč s osobitým americkým stylem mladého dobrodruha, který se ve snaze hrát si na hrdinu samotáře dostane do velkým problémů a nakonec skončí bez ruky. Může si gratulovat, že vůbec přežil.

Tohle je Sparta! (2008) odpad!

Měla jsem tu ,,čest" vidět toto ,,dílo" se slovenským dabingem a později i českým. Za českou verzi bych dala ještě možná jednu hvězdu, ale za slovenskou premiéru nemůžu jinak, než hodně hodně hodně špatné! Je to velice nevyvedená parodie s velice nevkusnými rádoby vtipy. Ne, tohle snad ani nemůže být pravda...

Jumanji (1995)

Na tomhle filmu jsem vyrůstala, samozřejmě musím přiznat, že čím jsem starší, tím více mi to přijde stupidnější. Ale jako malá jsem ho opravdu zbožňovala, proto slušný průměr.

Probuzení (2007)

Velice neobvyklý a na první pohled dost zvláštní snímek. Musím přiznat, že jsem se nedokázala nedodívat. Bylo to pro mě příjemné překvapení, herecky sice žádná sláva, ale celkový námět dosti originální.