Star Trek: Do temnoty (2013)

Já nevím. Ten film je zvláštní. Neumím to popsat. Na jednu stranu jsem se za celý film nenudil, zápletky sice místy opravdu předvídatelná, ale děj mě vtáhnul. Vizuální zpracování je podle mě dokonalé, herci jsou mnohem lepší než při minulém díle a celý film na mě působí hodně dobře. Mnozí nostalgičtí diváci budou zase brblat, ale řeknu Vám, viděl jsem původní filmy a je to strašná nuda. Pro fanoušky možná super, pro mě děsně nudné. Jsem rád, že film dopadl tak, jak dopadl a může vřele doporučit shlédnutí. A "Sherlocka" si zamilujete:) Padouch k zulíbání.

Zátah: Vykoupení (2011)

Smrt je všude, smrt je všude. Krev je všude, krev je všude. Asijská bojovka ala Mortal Combat, kdy hlavní hrdina a "přeživší" dělají jednu fatalitu za druhou. Ze začátku skvělé, ale pak se dostavil stereotyp a "finální" souboj mi už přišel vyloženě směšný. Škoda. Ale za shlédnutí rozhodně stojí, už jenom kvůli soubojům 3 a více lidí proti jednomu. Obzvlášť je lahůdkou jsou některé druhy smrtí nepřátel. 60%

Dredd (2012)

Brutální Dredd se povedl. Takto si představuji soudce, který soudí na ulici. A skvělý hudební doprovod jenom podrth zážitek z tohoto filmu. Jenom je škoda, že příběh byl skutečně jenom na okrasu. Ale jízda to byla skvělá:) 80%

Český žurnál (2013) (seriál) odpad!

Takže tady mizí peníze......1. příběh je o retardovaném řidiči, který je takový debil, že dokáže sprejovat po majetku svého zaměstnavatele, pak takový hlupák, že odmítne OPP a následně za to dostane trest nepodmíněného odnětí svobody. Strašně mě baví, když skupina retardovaných novinářů píše něco o trestu za tykadla. Ten retardovaný řidič to nedostal za tykadla.....A k 2. příběhu? Škoda že nepostřílel všechny tři..... Omlouvám se za sprostý příspěvek, ale takové "dokumenty" akorát člověka vytočí....

Raubíř Ralf (2012)

Člověk si občas připomene, že byl dítě a jako blázen házel 5 Kč do stejných automatů, aby proháněl hrdiny po všech možných i nemožných:) Zabaví, spíše pro nás dospělé než pro děti. Těm se sice bude líbit zpracování, ale hry, které se vyskytují ve filmu jim už mnohdy nic neřeknou:)

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Myslím, že stačí jediné. Aby upíří film byl bez krve, to je jako sex ve dvou bez toho druhého.....Přísahám, že nejít na to s tou mou drahou polovičkou, tak raději sedím doma a týden škrábu brambory. Mé prokletí bylo to, že nás tam v tom kině bylo takových více. Chudáků, co museli snést toto dětinské a babské utrpení, buzíček upír, buzíček vlkodlak. Pro 13ti leté holčiny ideální (to jsem řekl i té svojí), ale pakliže jde na to holka ve 20 a brečí u toho, tak něco není v pořádku a moje necitelnost a výsměch jim a tomuto fimu to nebude. Doporučuji jít na to opilí, pokud už musíte, ale v takovém stavu, aby jste tu svou nenasrali:)

Sinister (2012)

Už vím, že na kvalitní horory nemám chodit do kina. Po letech jsem se modlil, ať film zkončí ne proto, že by byl tak hrozný, ale proto, že jsem prostě po letech citíl i něco jako strach. Sice zápletka jako taková je klišé, ale některé z vražd jsou tak brutální, že mě až mrazilo. A myslím, že mě bude ještě dlouho pronásledovat holčička v pláštěnce.

Resident Evil: Zatracení (2012)

Je to zvláštní "Resident Evil". Není to klasický horor o Zombii, jak ho známe z jiných filmů. Setkáváme se si zde s postavami ze světa Resident či i některými druhy nepřátel. Ale zde není T-Virus, ale globální biologické zbraně, které z lidí nedělají krvežíznivé zombii, které trhají své oběti na kusy, tady je "zotročují". Nebylo to ono. Grafické zpracování i příběh mě bavil, ale neseděl mi do Universa tohoto světa. Bohužel či bohudík, to nevím. Po hraných filmech RE je to rozhodně mnohem lepší, ale stále zůstává nejlepší to, co lze hrát. Ať už na pc či PS:)

Tak fajn (2012) odpad!

Jestliže existuje peklo, kde Vám pouští film k úplnému zatracení, tak tenhle promítají těm nejhorším.....Nemít lístky zadarmo, tak na tuhle Slovenskou katastrofu bych v životě nešel.....

Temný rytíř povstal (2012)

Více než důstojné zakončení. První film představoval Představení, druhý film představoval Geniální chaos. A ten třetí? Utrpení, smrt, vládu lůzy. A nové technické hračky. Film jasně ukazuje, že i takový Batman má své hranice, které nelze překročit. Herecké obsazení skvělé, stejně jako v předchozích dílech.A "Catwoman" byla konečně zlodějka jakou měla být. Bude se mi stýskat po Batmanovi, bude. Zkončila jedna z nejlepších komiksových adaptací, snad přijde nějaký další hrdina, který bude důstojný "náastupce". Odpočívej v pokoji Bruci Wayne.