The Astronauts (2020) (seriál)

Musíme to trochu vyvážit, za 5 hvězd to úplně není, ale odpad taky ne. Je to dobře udělaný, herci fajn, efekty i napětí. Prostě pro děcka jak dělaný. Za mě osobně 4 hvězdy

The Last of Us - Když se ztratíš v temnotě (2023) (epizoda)

Já, hrou nepolíben, ikdyž o ní slyšen mnoho, můžemeš o seriálu říct, že jsme se stali fanouškem tohoto seriálu.  A teď vážně, hru jsem si chtěl zahrát, ale jako vlastník konkurence (Xbox), tak nebyla příležitost. A o to víc jsem se těšil na seriál, kde jsem si chtěl uchovat svoje panictví a šel jsem do toho napřímo. Za mě, první díl nezklamal, atmosféra hraje prim a člověk se těší na další díl, co víc si přát?

Tři bratři (2014)

Chápu odpůrce, ale tahle pohádka mě provází od nejmladších let mých dcer a nedám na ní dopustit. Operetky samy o sobě jsou úžasné a jejich kombinace dohromady v jednom filmu nemá chybu. K tomu přirozenost herců to jen umocňuje. Jediný zklamání je ztvárnění vlka, ale to se dá odpustit

V peřině (2011)

Léty je to lepší a lepší. Ano dialogy jsou občas problém, ale 32% si film nezaslouží. Je třeba to brát na cílovou skupinu a té se to líbí.

Gump - pes, který naučil lidi žít (2021)

Za mě super, bavil jsem se od začátku do konce. Klobouk dolů nad obsazením a myslím, že nejsem sám, kdo si vzpomněl nostalgicky i na Pupendo při pohledu na trio Polívka, Holubová, Chýlková.  F.A Brabec umí vykouzlit vizuální magii, která mi sedí. Moc nechápu to slabé hodnocení, ale sto lidí, sto chutí. U nás se bavili všichni, od malých po starší.

Průměrňákovi (2009) (seriál)

jeden z nej klasik poslední doby. Každý rodič se dokáže vzhlédnout v situacích, které prožívají. Samozřejmě, že něco je přitažené za vlasy, ale prostě to baví

Dorty z Vegas (2017) (pořad)

Mě i děcka to baví. Sice jsou mistři střihu, ale výtvory jsou fakt povedený. Za mě favorit je dort v podobě pinballu

Zpřítomnělí (2019) (seriál)

Už dlouho se mi nestalo, abych si pustil u seriálu 4 díly za sebou. Zatím super.