Zdrojový kód (2011)

Zase po delší době nějaký jiný nápad a né pořád dokola ty ohrané scénáře. Tento film je po celou dobu napínavý, nechybí mu akčnost ani lehké romantíčo, prostě celkově je tento film výborně zpracovaný. Dále bych řekl, že jsou velice dobře vybraní herci a to nejen vynikající Jake Gyllenhaal, ale i ostatní. Zdrojový kód jako celek ode mě dostavá 4 hvězdičky.

Super 8 (2011)

Abych řekl pravdu, tak mě dost vytáčí, že u tohoto filmu figuruje jméno Stevena Spielberga, protože tento film spíš vypadá, jakoby ho vymýšlely a natáčely ty děti, které v něm figurují. Film nestojí za nic, jediné co je na něm dost dobře udělané, je havárie vlaku hned na začátku. Finále, kdy "E.T. z Černobilu" odletí v lodi složené z motorů aut a z mikrovlnek je vrchol této ujetosti. Já jsem od toho čekal naprosto něco jiného .. 30%

Černá hodina (2011)

Hláška ze začátku filmu, že "Azbuka vypadá jako Klingonština" a následně, že "lidé nemohou žít bez boha a chlastu a proto chlastám jako bůh", mě vážně dostaly a od té doby jsem věděl, že nemůžu dát horší hodnocení než dvě hvězdičky, za každou hlášku jednu!! To je samozřejmě vtip. Film měl celkem dobrý nápad, který se mě osobně docela líbil a přišel mi docela dobře zpracovaný a proto dám 60%!!

Cesta (2009)

Mám rád filmy tohoto typu, ale tento nebyl nic moc .. Začátek vypadal vcelku zajímavě, ale v průběhu Cesty jsem se zlehka začal nudit a donudil jsem se až do nudného konce. Nádherný vztah otce se synem mě nějak zvlášť nevzal na rozdíl od většiny lidí tady a jelikož mám rád věci jasně dané, tak mě po celou dobu trochu štvalo, že mi nikdo ani nevysvětlil, co se stalo a proč se civilizace rozpadá.?! Dám "pouze" dvě hvězdičky a kdybych tenhle film nezhlédl, tak jsem vůbec o nic nepřišel.

Intimní past (2011)

Tak tenhle film mi dal opravdu to co jsem čekal. Úchyla, který po celou dobu projevuje své úchyláctví tím, že celý film pronásleduje svůj objekt touhy. Ona mu samozřejmě dá naději, kterou mu po chvilce zhatí nějaký expřítěl nebo někdo takový. Toho samozřejmě jak už to v těchto filmech bývá odrovnáme. Celý film vyvrcholí nějakým zoufalým činem našeho úchyla a trapností hlavní hrdinky. Jak říkám, je to přesně to co jsem od toho očekával a proto dám dvě hvězdičky!!!

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Filmy s upíry mám celkem rád. A taky proto jsem dal dvě hvězdičky i tomuto "dílu". Ovšem musím uznat, že jako celek tento film byl totální tragédie a spíš by si zasloužil jen jednu hvězdičku!! Nápad měl, ale totálně tragicky zpracovaný a já fakt netuším, proč dávat dobré hodnocení takové hovadince jako bylo tohle a nesmím opomenout, že hlavní hrdina je vážně tragéd!! 30%

Ostrov smrti (2003)

Když člověk přehlédne ty chyby o kterých zde píšete, což mě se povedlo, jelikož jsem tento film zhlédl dost unavený po 13 hodinách v práci, tak mi to přijde jako docela povedený thriller. Celkově se mi tento nápad docela líbí .. strach z vody, opuštěná chajdička a krásná Tara Reid, já na konci filmu byl spokojen a proto bych ohodnotil tento film 3 - 4 hvězdičkami. 70%

9 hráčů se smrtí (2005)

Díky tomu konci dám tři hvězdičky, jinak bych dal dvě bez sebemenšího zaváhání!! Průběh filmu byl lehce podprůměrný, nic moc překvapivého se zde neodehrává. Je to taková ta klasická ohraná vyvražďovačka. Kdybych tento film měl porovnávat se Saw, tak bych s hodnocením musel jít určitě dolu, ale porovnávat tyto filmy nehodlám, takže to budu brát jako průměr a dám 50%!!

Saw 3D (2010)

Co to mělo být?? Začátek totálně tragický. Ta scéna ve výloze, byla opravdu neskutečně vtipná, následně sen Betsy Russell, jak ji Hoffman vraždí, je taky totální tragédie, ani úkoly Bobbyho Dagena mě nějak zvlášť nedostaly a celkově už průběh tohoto filmu nemá se Saw skoro nic společného. Chybí mi promyšlené pasti, chybí mi John a navíc je tam naprosto nesmyslné vraždění, které do tohoto filmu nepatří. Mrzí mě to, ale jak jsem psal do komentáře u Saw 6, škoda těch zadních vrátek u šestého dílu, měla to prostě být koncovka (doktora beznožku z jedničky by nějak do šestky napresovali) a Saw 3D vůbec nemuselo spatřit světlo světa, protože mě jako fanouška Saw to dost zklamalo, ovšem jak už bývá dobrým zvykem až na finále, které mě opět lehce šokovalo, ale jak jinak by to u Saw mohlo být. Ale ani to mě tentokrát nedonutí dát lepší hodnocení než dvě hvězdičky!!

Saw 6 (2009)

Po pár "slabších" dílech, přišel zase jeden slušnější. Kdyby to bylo finále Saw (poslední díl) a Hoffmanovi by explodovala hlava, tak bych řekl excelentní finále a opravdu vyvedený konec této podle mě velice slušné série!! Celkově je to opět výborně promyšlené a nádherně to do sebe všechno zapadá!! Jen je vážně obrovská škoda, že si nutně potřebovali udělat zadní vrátka k dalším dílům, ale i přesto dávám 4 hvězdičky!