Saw 4 (2007)

Je to stejné jako u Saw III, průměrný film, který tentokrát nezachrání ani finále, které sice bylo hodně dobré, ale zbytečně překombinované .. A proto rozhodování mezi 3 a 4 hvězdičkami, tentokrát padlo na 3 hvězdičky!! Už u předchozího dílu to bylo docela dost odvážné dát 4 hvězdičky, teď už to nešlo ani náhodou .. Kdo tuto sérii nemá rád, tak se na to ani nemusí koukat, protože se mu to na 90% líbit nebude, proto docela i chápu to mizerné hodnocení tady. Začíná to být dost překombinované a nevím, jestli snaha udělat překvapivé finále nezačíná být trošku ohraná. Jestli to takhle půjde pořád dokola, tak půjdu asi i já s hodnocením dolu.

Saw 3 (2006)

"Zahrajeme si takovou hru .." Průběh filmu byl na těch 60%, byl to až moc velký masakr i na mě!! Ale finále celého filmu mě opět dostalo a já znovu vytasím 4 hvězdičky, ale vážně jen kvůli tomu finále!! Měl jsem husí kůži jako u předchozích dílů .. Mám tuhle sérii docela dost rád. "Konec hry"

Saw 2 (2005)

Podle mě tento film měl atmosféru dobrou, nelogické mi to nepřišlo, naopak to bylo opět dobře promyšlené, jen už to většinu z nás nedostalo tolik jako jednička, jelikož už jsme věděli co nás asi tak bude čekat, ale celkově se to vyvedlo. Pasti vůbec nejsou špatné a postavy jsou sice horší, ale taky se to strávit dalo .. Je jasné, že vynikající jedničku to nepřekoná, ale každopádně je to pořád celkem dost slušný film. A já nemám důvod nedat 4 hvězdičky.

Saw: Hra o přežití (2004)

Geniální film. Patří mezi mé nejoblíbenější v tomto žánru. Celý scénář je naprosto dokonalý a já nemám co bych filmu vytýkal!! Není to žádné zběsilé masakrování motorovkou, ikdyž masakr to trochu je, o tom žádná, ale je to tak výborně promyšlené, že moje volba je jasných 5 hvězd !!

Jack Frost (1998)

Rodinná komedie, která mě bavila už jako malého a baví mě i teď. Na konci mám vždycky slzičku na krajíčku .. Absolutní pohodička na Vánoce.

Prázdniny (2006)

Připadá mi zbytečné porovnávat Lásku nebeskou s Prázdninami. Oba tyto filmy patří mezi hodně dobré romantické komedie! Sice se musím přiznat, že když jsem Prázdniny viděl poprvé, tak mě to moc nedostalo .. Ale postupem času jsem do tohoto filmu "dospěl". Hodně lidí zde říká, že to bylo až moc "sladký" a trochu mají pravdu, ale proč ne? Jednou za čas nějaká ta slaďárna neuškodí. Já jsem si to užil, všechno dobře dopadlo a tak to u romantických komedií má být. Nápad výměny domovů je celkem fajn a paní Meyersová to výborně celé zrežírovala. Dávám 4 hvězdičky.

Total Recall (2012)

Kdybych neporovnával starý Total Recall s tím novým, tak bych tomu novému dal 4 hvězdičky a ani bych se nad tím moc nerozmýšlel. Ale prostě už asi stárnu a držím se klasiky. Nutno podotknout, že je toto akční Sci-fi lehce nadprůměrné, ale já prostě budu držet s Arnoldem a dám Collinovi jen tři hvězdičky, stačilo by jiné jméno filmu a bylo by mé hodnocení o stupínek lepší. Bohužel ani dvě neodolatelné krásky, v podobě Jessica Biel a Kate Beckinsale, mé hodnocení nezmění, každopádně nelituji, že jsem tento film zhlédl. 68%

Nezvaní hosté (2011)

Při sledování tohoto filmu jsem byl celou dobu docela napnutý co z toho vyleze. Během filmu jsem si říkal, že to bude takovej kříženec Jeepers Creepers a Noční můra v Elm Street, ale nakonec jsem byl docela překvapený, protože konec byl celkem slušný. Řekl bych, že film je dobře natočený a nápad se mi taky celkem líbí .. Samozřejmě, že to není nějaká extrémní pecka, ale průměrný filmík to podle mě je! 55%

Dostaň ho tam (2010) odpad!

Tento film se mi opravdu nelíbil .. Během celého filmu jsem se ani jednou neusmál a chvílemi jsem i skoro usínal. Jako známku totálního hnusu beru blití na diskotéce a další nechuťárny. Trapný Jonah Hill, trapný děj, trapné hlášky a celkově naprosto trapný film. Nechápu co tento film měl znamenat a už vůbec nechápu to vysoké hodnocení! Nevím, kde se stala chyba?!!

Odpočítávání (2010)

Hodinu a půl řešíme, jestli můžeme zabít jednoho, abychom zachránili deseti tisíce .. Já jsem jednoznačně na straně Samuela L. Jacksona. Zlikvidoval bych jednoho teroristu, abych zachránil normální lidi. Absolutně zbytečná otázka! Dobrý nápad, dobře natočené, výborné herecké obsazení, ale že by to byla nějaká extra třída to říct nemohu. Řekl bych, lehce nadprůměrný filmíček. 70%.