Drive (2011)

Film o několika lidech, ne o akci. Tak se dá shrnout "drive". Rozhodně film, který se nevypaří hned z hlavy...

Ospalá díra (1999)

Vynikající atmosféra. Ale příběh je později trošku slabší.

Gamer (2009)

:) Už úvodní scéna ukazuje, že režisér neumí ani točit akční scény, stříhá to jako jelito(ale dá se na to zvyknout). No takové hunger games 15+.Ten Neveldin je vážně režisérské hovado. :)) Hodně nápadů a hodně hormonů. Ale čím déle to člověk sleduje, tím trošku hormonů načuchne.

Silent Hill (2006)

Po druhém shlédnutí ještě lepší. Je to velmi slušný atmosférický horor s velmi dobře udělanými zrůdičkami. 4*

JAG (1995) (seriál)

Brr....to jako vážně někoho baví pořád dokola sledovat handrkování u soudu? Díky odkazu od Tosima druhá hvězda. :))

Z džungle do džungle (1997)

Příjemná a vtipná rodinná komedie, která je podhodnocena jen díky tomu, že místní chytroprdi tohle už někde viděli a nepřijde jim to originální? No já se picnu...:D No původní verzi( Malý indián ve městě si buď nepamatuju, nebo jsem ji neviděl), ale že někdo tomuhle dá odpad!, tak to je směšné. Uvidíme, možná další adepti do ban listu. :)) Jo a Vojcle, ty biografický onanisto, píšeš..cituji: "Netvrdím, že jsem filmovým znalcem, ale snažím se hodnotit pragmaticky a objektivně, nejen jak se mi dané dílo líbilo, ale také koho může oslovit. Přihlížím k umělecké hodnotě, i k zábavnosti." a pak dáž odpad. To se milej zlatej nějak neslučuje s tvojí filozofií, ne?

Temný rytíř (2008)

Because he's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So, we'll hunt him, because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian. A watchful protector. A Dark Knight. (Nolan tímhle filmem změnil Batmana a...pak ho v dalším díle dokurvil :D..ale co už.). http://www.youtube.com/watch?v=1szF4MuacCA

Sinister (2012)

Poměrně zklamání...