Barry Seal: Nebeský gauner (2017)

Pokud Vás stejně jako mě zaujal seriál Narcos a současně se vyžíváte v tragických koncích, tak tento počin je vám jako šitý na míru. Tom Cruise vypadá, že se pro roli Barryho Seala narodil, což diváka donutí uznat, že nějaký ten talent asi pobral. Nad praktikami CIA a DEA zůstává rozum stát. 81%

Spacewalker (2017)

Rusáci poslední dobou umí. Pravdou zůstává. že jejich dějiny jsou na technické invence bohatší, nežli pan poslanec Benda z poslaneckých náhrad za 24 let v PS ČR. Kamera a výprava na špičkové úrovni. Skoro to vypadá, že se ruská kinematografie vrací do sovětské éry, kdy bodovala po celém světě i přes skutečnost, že gulagy byly plné nepřátel režimu. 85%

Suburra (2015)

Potenciál byl zabit už v úvodu, kdy se počasí vyjasnilo a divák si byl vědom toho, že stráví 134 minut bitkařením drogových gangů. Nejsilnější linkou je dozajisté vztah poslanec - děvka. Pocit politické neprůstřelnosti se v závěru rozplyne jako mlha nad Temží. A tak je to i se zážitkem z filmu - rozplyne se. 39%

Cocaine Cowboys II: Hustlin' with the Godmother (2008)

Slabší pokračování se tentokráte výhradně týká monologu jednoho nigga, který obdělával tučné tělo Griseldi Blando a současně dealoval crack na předměstí Miami. Nicméně náhled do světa kartelů a kokainu nejspíše nikdy neomrzí. 75%

Sing Street (2016)

Inu, pokud vás Bla Blá Lend přespříliš nezaujal, tak se podívejte na jeho syrovější irskou verzi. Recese v Irsku není med, hlavně že whiskey a kvalitních katolických škol je dostatek. Impozantní soundtrack v kombinaci s charizmatickým hereckým obsazením vytváří něco, na co určitě hned tak nezapomenete. Naivní zápletku a hlavní protagonisty nechť vezme čert. 82%

Saulův syn (2015)

No, když přimhouřím 1,75 z kapacity zraku, tak se jedná o stejný produkt, jaký do světa před pár lety vyslali Rusáci v podobě filmu Hardcore Henry. Stejně jako ve výše uvedeném počinu smrt číhá na každém kroku, jen krematorium a tatry s popelem upálených Židů jsou navíc. Emočně silné, nevhodné pro citlivé duše, které se nevyžívají ve sprchování. 68%

Temná věž (2017)

No, laciné je to jako cigánská štětka u silnice směr Teplice. Jedná se o počin tak rozpačitý, jako by autorem byl někdo, kdo vychodil základní školu a chce být uměleckým tesařem. Herecké výkony v tomto splínu vyniknout prostě nemohou. A to fanoušky McKONAHEJE vážně nepotěší. Kam se děj ubírá ví jen čert a scénárista, jelikož režisér scénář zcela určitě nečetl. Už nikdy více. 40%

Kokainoví kovbojové (2006)

Pokud jste se zamilovali do Narcos a kartelu z Cali, budete ohromeni. Ještě před pár lety byla Florida divokým západem, kde každý, kdo něco znamenal dealoval kokain z kolumbijských pralesů. Výpověď hlavního "kata" černé vdovy je natolik interesantní, až se až nechce věřit tomu, že někdo dokáže zabíjet s takovou láskou. 88%

47 metrů (2017) odpad!

Stačilo patnáct minut, aby mne naivita ústředních postav odrovnala tím způsobem, že jsem vzal prkno žehlící a šel žehlit kapesníky. odpad!

Spider-Man: Homecoming (2017)

Nový Spider-Man má překvapivě náboj a humor jako Deadpool. Zápletka je skrz naskrz stádní, ale překvapivě to vůbec nevadí. Tom Holland má totiž schopnost vytvořil pohodovou atmosféru pouhým tikem v ksichtě, za což by konkurence od DC Comics zabíjela. 80%