Mr. & Mrs. Smith (2005)

Chytré a sexy?? Ano, Angelina je pěkná, Brad je pěkný a dohromady je to tak pěkný, až se to nedá vydržet. A jinak je to nuda jako v Brně. Možná by to bylo sexy, kdyby tam jeden z nich nebyl. A pár dobrých frků by tomu rozhodně neuškodilo. A chytré? Spíš se ti dva umí jen chytře tvářit.

Bridget Jonesová - S rozumem v koncích (2004)

Kam se ztratila stará Bridget? Třičtvrtě filmu jsem se styděla za to, co vidím. Zvláště, když jela Bridget na lyžích oblečená jak střevo, bylo mi trapně i u scény ve věznici a ta pointa, že je Markova asistentka lesba a miluje Bridget, to byl pro mě vrchol. Prosím, už ne! Roztržitá Bridget a její jemně roztomilé trapasy a vtipná sebekritika jsou tytam. A nezachránil to ani suchar Darcy ani dobytek Cleaver. Všechno, co dělá Bridget okouzlující zůstalo v prvním díle.

Jíst, meditovat, milovat (2010)

Zbytečně dlouhé...utahané... nezanechá výraznější dojem.. Asi tam bylo spousta jídla.. meditace.. a nějakej ten sex..Julia mě tak utahala, že si naštěstí nevzpomínám.

Román pro ženy (2004)

Zprvu jsem vůbec nechápala o co jde. Pak jsem si řekla, že je to asi nadsázka a že se mám bavit. Nemohla jsem si ovšem zvyknout na Vašuta, připadá mi pořád takovej prkenej a ve všem pořád stejnej. A ty holčičí starosti jsem taky vůbec nestíhala.. Nicméně pak jsem se od toho všeho oprostila a docela jsem se i pobavila. Sice kýč, ale pohled hezký a příjemná muzika.

Ženy v pokušení (2010)

Další film hned vedle Líbáš jako bůh, který mě vůbec neoslovil. Jen s tím rozdílem, že jsem u něj tolik netrpěla. Za to jsem se u něj ani nijak zvlášť nebavila. Výborná mi přišla jen jedna scéna s Macháčkem. Mám ráda Elišku Balzarovou, ale její postava a filmové hlášky se mi hnusily. Snaha o americký příběh mi přišela spíš jako Američan z Vysočan..

Znovu a jinak (2011)

Po shlédnutí jsem nějakou dobu přemýšlela, co bych si z toho tak vzala a přišla jsem na to, že NIC. Kdybych ho nikdy neviděla, vůbec nic by se nestalo. Prázdný film stejně jako hlavní postava, nezanechá žádný pocit, protože není o ničem. Ani Charlize to tentokrát nezachrání. Nemá to žádné kouzlo a nic z toho neplyne.

Čertova nevěsta (2011)

Proboha jak jsem si jen mohla myslet, že bych na něco takového vydržela koukat.

Mamma Mia! (2008)

Jedním slovem primitivní. Možná bych musela být na mol abych to vydržela anebo mi chybí nějaký druh hormonu, který ostatním způsobil naprostou euforii po shlédnutí tohohle počinu. A ABBA, to vážně není šálek mého čaje a už jsem ztratila iluze, že bych si k ní někdy našla cestu. Dokonce jsem si začala pokládat otázku, proč vůbec lidstvo začalo zpívat.. UTRPENÍ.

Líbáš jako Bůh (2009)

Musela jsem snést několik služeb, během kterých si spolupracovníci pouštěli jejich oblíbený film. Poprvé jsem si střídavě zacpávala uši a zavírala oči.. Přemohl mě pocit trapnosti největšího kalibru při pohledu na jejich bavící se tváře a v polovině filmu už jsem myslela, že si asi něco udělám. S velkým sebezapřením jsem vydržela do konce a evidentně se jednalo o velmi traumatizující zážitek, protože jsem valnou většinu filmu vytěsnila. Občas se dostaví mlhavá vzpomínka na scénu se Šteindlerem nebo na mluvu a výraz paní Magálové (Mě ty předělaný Slovenky prostě mučí) a ihned se mi zpotí dlaně a dostaví se pocit na zvracení. Další službu jsem utekla dřív než vyndali placku z obalu. Prosím už ne!