asader

Twitter: asader

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 2.2.2018  09:39

Naprosto zbytečný film, nechápu proč se pořád dokola remakuje něco co bylo dobré. V případě Batmana to chápu, jeho potenciál objevil, až Nolan. Ale za pár let, až se řekne Spider- Man, tak si vybavím pouze trilogii od Raimiho.6/10.

• 8.1.2016  23:39

Westernový Gauneři se spoustou,ale spoustou zbytečných válečných dialogů navíc.Ovšem narozdíl od Gaunerů tu vládne taková chladná temná atmosféra,do které se taky díky stopáži tak zaryjete,Ovšem to nemění nic na tom,že první hodina je jen tlachání o ničem,což mě hodně odrazuje od toho,abych se na to ještě jednou podíval.Což jako pro fanouška Tarantina je pro mě velkým zklamáním.Ještě,že to druhá půlka zachraňuje,která je klasicky tarantinovská.7/10.

• 11.7.2015  22:57

Nejedná se vyloženě o průser,jen mě štve recyklování takových klasik.Původní film měl být trilogie a tím to mělo končit,proto pokračování musí být tak příběhově komplikovaný,že jsem se v tom začínal ztrácet.Chápu Hollywood,že spolíhá na to,že lidi si nenechaj pokračování takových klasik ujít a bude recyklovat dál a dál,ale kvalita tím jde pak dolů a původní sérii se to nemůže rovnat ani náhodou.6/10.

• 30.5.2015  22:26
    San Andreas (2015)

Tisíckrát ohrané,ale hlavně,že to baví.Na Alexandru Daddario se koukalo ještě líp než na všechny efekty dohromady. 7/10.

• 27.4.2014  00:43

Každej ví,že nejde hrát kompletního retarda.Steve Carell ho hrál a je to ta nejtrapnější postava.Jinak Zprávař dvojka se mi líbila hlavně v tom,že nebyla tolik ujetá jak jednička(teda až na ten konec).A místami dokonce i vtipná.6/10.

• 14.2.2014  12:54
    Konzultant (2013)

Dlouhé dialogy,kteří se tváří strašně inteligentně,ale přitom jsou úplně o ničem.Koukat na to přes 2 hodiny nešlo.Nebýt slavného režiséra(který po akčním Robin Hoodovi a Prometheovi asi potřeboval trošku oddechnout,jinak nechápu proč se do toho pustil)a ještě slavnějšího obsazení,tak si tohohle filmu nikdo nevšimne.2/10.

• 8.1.2014  01:19

Rozhodně nejlepší díl Top Gearu! 10/10

• 15.9.2013  14:55

Od někoho jiného by ty vtipy mohli působit trapně,ale v podání těhle herců to je šíleně ujetá zábava od začátku do konce.9/10.

• 5.8.2013  01:01

Trapnější film jsem neviděl.Ta hvězdička je za Ashley a za obszení ve vedlejších rolích,to je jediný co může na tyhle sračce pobavit.2/10.

• 13.7.2013  15:42

Zapomeňte na všechno co jste se učili ve fyzice.Tady všichni lítají ve vysoké rychlosti vzduchem jak nic,ale co hlavně,že je to efektní.7/10.

• 28.6.2013  00:25
    Muž z oceli (2013)

Konečně se tenhle komiks dostal filmového zpracování,které si zaslouží.Likvidace New Yorku ve znění hudby od Hanse Zimmera je neuvěřitelnej zážitek.9/10.

• 12.5.2013  01:12

Pokus o složitější zápletku dopadl tragicky.Ve výsledku je to strašně debilní film.2/10.

• 15.4.2013  21:10

Film o chlápkovi,kterýmu z věčnýho koukání u televize hráblo.Je nasranej na svět a nejradši by všechny pozabíjel,ale nakonec vlastně zjišťuje,že neví koho zabíjet,tak zabíjí všechny.Je to celý naprosto ujetý a postrádám v tom jakoukoliv pointu.Čekal jsem,že by to mohla být sranda,ale koukat na bezúčelně vraždícího magora s prasečim ksichtem bylo spíš utrpení.Taky mě sere jak lidi dokážou klesnout a koukat na zvrácený reality show,ale lepší řešením než zabíjet všechny její diváky,je to ignorovat a místo čumění na televizi dělat něco užitečnějšího.3/10.

• 29.3.2013  00:56
    Hitchcock (2012)

Obdivuji Anthony Hopkinse,za to jak to zahrál,ale zároveň mi to bylo strašně protivné.Jestli se opravdu takhle Hitchcock vyjadřoval,tak je asi lepší,že byl pouze za kamerou.Některé osobnosti je asi prostě lepší nezfilmovat,ještě k tomu,když není co zfilmovat.Podle názvu filmu bych čekal něco víc,než jen řešení jednoho životního období,při kterém řešil rodinné vztahy a jentak mimochodem během toho natáčel film.4/10.

• 26.3.2013  22:27

Tenhle film mi jen potvrdil to,že ženy asi nikdy nepochopím.Tím pádem jsem nepochopil ani to co autorka tímhle filmem chtěla říct.4/10.

• 26.12.2012  17:49
    Pan Nikdo (2009)

Není pochyb,že to je geniální dílo,ale že by to mělo diváka něják strhnout to né.Ve filmu se vyskytuje spousta scén u kterých si říká divák jen What the..? a bádá nad tím co tím chtěl autor říct.Proto mě Mr.Nobody chvílema bavil,ale chvílema strašně nudil.7/10.

• 19.12.2012  15:31

Už jednička podle obsazení napovídala,že by měla být vrcholem akčních filmů,ale jak by ve filmu,kde se objevují největší akční hrdinové mohl chybět Arnold.10/10.

• 19.11.2012  15:33

Natočené to je sice pěkné,ale to je tak,když vyloženě komediální herec hraje vážné role.To pak jako drama moc působit ani nemůže.5/10.

• 27.8.2012  00:30

Takový dobrý příběh o jednom z největších podvodníku a tak špatně zpracovaný.Nechápu proč se režisér zaměřil víc na tu gayskou lásku a samotné útěky byly jen v rychlém střihu.Gayská láska nemusí vadit holkám,ale jakej chlap by se chtěl koukat na to jak se tam dva chlapi líbají.Škoda,že se rozhodly tento film natočit zrovna Glenn Ficarra a John Requa.Jiný režisér by to nemusel pobrat jako film o gayské lásce,ale jako film o geniálním podvodníkovy.4/10.

• 19.5.2012  17:17
    Kronika (2012)

Filmu nechybí akce,zvrat a překvapivých momentů je tu hodně.Jen bych řekl,že ruční kamera filmu spíše uškodila.Na normální kameře by to vypadalo lépe a ke konci to taky bylo znát,že už režisér nevěděl jak to vymyslet,aby byly záběry z "reálné kamery" tak už to ani pak není jasné odkud se to vlastně natáčí.7/10

• 26.2.2012  18:38
    Hlas Česko Slovenska (TV pořad) (2012)

Konečně soutěž,která ze začátku vypadá,že bude opravdu o zpívání a ne o nějákých náctiletých idolech.Soutěžící jsou,už roztříděny a tak se divák nemusí koukat na nějáký magory,který neumí zpívat.Sice hodně pochybuju,že co jim porotci navykládají se skutečně splní a ,že se opravdu najde nějáký Karel Gott pro další století,ale jako soutěž to beru.6/10.

• 18.2.2012  21:45
    Roger Dodger (2002)

Nejhorší na tomhle filmu je kamera.Natáčení z dálky a takové experimenty mají nejspíše vyvolat takovou divnou atmosféru,ale možná by to šlo i s normální kamerou.6/10.

• 24.12.2011  01:05

Přišlo mi,že tady ten film vznikl tak,že vezmeme dva sexy symboly současnotni a natočíme s nima nějákou romantiku.Tentokrát se to moc nepovedlo,postavy jsou nezajímavé,komedie to není ani náhodou a má to zbytečně dlouhou stopáž.Jen díky tomu,že je Mila Kunis taková kočka jsem na to vydržel koukat hodinu,ale koukat na to ještě třičtvtěhodiny by byla sebevražda.2/10.

• 23.12.2011  23:30

Stejný lidi,jiné město,jiný příběh a o trošku menší zábava.8/10.

• 18.12.2011  16:21

Skvělá odechovka,která díky své stopáži je nabitá zábavnou akcí a na nějáké drama a smutné momenty prostě není čas.8/10.

• 16.11.2011  23:01
    Bunraku (2010)

No a co,že Josh Hartnett neumí bojovat a jeho protivníci byly daleko lepší než on a díky tomu,že rozdával jen pěsti nebyly ty souboje tak efektivní,ale i přesto se mi to líbilo a to ještě k tomu nemám rád fantasy!7/10.

• 14.10.2011  22:43

The Perfect Host je o jedné velké náhodě,ale díky nepředvídatelnému a šokujícímu ději se to dá přehlédnout.A právě scénář je to čím film vyniká.7/10.

• 10.9.2011  18:59
    Vlčí mládě (TV seriál) (2011)

Hlavní postava je děsně nesympatická.4/10.

• 8.8.2011  23:28

Rád bych v komentáři odůvodnil,proč mě takový divný film s hodně divnym týpkem,tak dostal,ale prostě to nevim.Možná to je tou atmosférou filmu.Něvěřil bych,že tak divnému filmu dám 4hvězdičky,ale prostě musím,protože jako drama to působí výborně.8/10. P.S-Josepha Gordona-Lewitta bych rozhodně nepoznal.

• 4.8.2011  13:29
    Blesk (2011)

Sice je Jason Statham v roli detektiva velký drsňák,ale akčnější filmy mu sedí více.5/10.

<< předchozí 1 2 3 4 5