Muž z oceli (2013)

Konečně se tenhle komiks dostal filmového zpracování,které si zaslouží.Likvidace New Yorku ve znění hudby od Hanse Zimmera je neuvěřitelnej zážitek.9/10.

Bůh žehnej Americe (2011)

Film o chlápkovi,kterýmu z věčnýho koukání u televize hráblo.Je nasranej na svět a nejradši by všechny pozabíjel,ale nakonec vlastně zjišťuje,že neví koho zabíjet,tak zabíjí všechny.Je to celý naprosto ujetý a postrádám v tom jakoukoliv pointu.Čekal jsem,že by to mohla být sranda,ale koukat na bezúčelně vraždícího magora s prasečim ksichtem bylo spíš utrpení.Taky mě sere jak lidi dokážou klesnout a koukat na zvrácený reality show,ale lepší řešením než zabíjet všechny její diváky,je to ignorovat a místo čumění na televizi dělat něco užitečnějšího.3/10.

Hitchcock (2012)

Obdivuji Anthony Hopkinse,za to jak to zahrál,ale zároveň mi to bylo strašně protivné.Jestli se opravdu takhle Hitchcock vyjadřoval,tak je asi lepší,že byl pouze za kamerou.Některé osobnosti je asi prostě lepší nezfilmovat,ještě k tomu,když není co zfilmovat.Podle názvu filmu bych čekal něco víc,než jen řešení jednoho životního období,při kterém řešil rodinné vztahy a jentak mimochodem během toho natáčel film.4/10.

Take This Waltz (2011)

Tenhle film mi jen potvrdil to,že ženy asi nikdy nepochopím.Tím pádem jsem nepochopil ani to co autorka tímhle filmem chtěla říct.4/10.

Pan Nikdo (2009)

Není pochyb,že to je geniální dílo,ale že by to mělo diváka něják strhnout to né.Ve filmu se vyskytuje spousta scén u kterých si říká divák jen What the..? a bádá nad tím co tím chtěl autor říct.Proto mě Mr.Nobody chvílema bavil,ale chvílema strašně nudil.7/10.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Už jednička podle obsazení napovídala,že by měla být vrcholem akčních filmů,ale jak by ve filmu,kde se objevují největší akční hrdinové mohl chybět Arnold.10/10.

Hledám přítele pro konec světa (2012)

Natočené to je sice pěkné,ale to je tak,když vyloženě komediální herec hraje vážné role.To pak jako drama moc působit ani nemůže.5/10.

I Love You Phillip Morris (2009)

Takový dobrý příběh o jednom z největších podvodníku a tak špatně zpracovaný.Nechápu proč se režisér zaměřil víc na tu gayskou lásku a samotné útěky byly jen v rychlém střihu.Gayská láska nemusí vadit holkám,ale jakej chlap by se chtěl koukat na to jak se tam dva chlapi líbají.Škoda,že se rozhodly tento film natočit zrovna Glenn Ficarra a John Requa.Jiný režisér by to nemusel pobrat jako film o gayské lásce,ale jako film o geniálním podvodníkovy.4/10.

Kronika (2012)

Filmu nechybí akce,zvrat a překvapivých momentů je tu hodně.Jen bych řekl,že ruční kamera filmu spíše uškodila.Na normální kameře by to vypadalo lépe a ke konci to taky bylo znát,že už režisér nevěděl jak to vymyslet,aby byly záběry z "reálné kamery" tak už to ani pak není jasné odkud se to vlastně natáčí.7/10