Pařba ve Vegas (2009)

U tohoto filmu sem ani na minutu neváhal jaké mu dám hodnocení.Hodně jsem se divil začátku kde ta pařba byla přeskočená,protože jsem si myslel,že to je o tom,jako film Vegas Baby.Ale pak jsem zjistil,že to je milionkrát lepší proto jsem si film hned zařadil mezi mé nejoblíbenější.

Uvaříme, uvidíme… (2009) odpad!

Komedie,která není vtipná,je o ničem a je dokonce nudná.Ani sem to nedokoukal dokonce takže odpad!!!

Management (2008)

Příjemná romantika u,které jsem se překvapivě i zasmál.

Zack a Miri točí porno (2008)

Filmy se Sethem Rogenem patří k mým nejoblíbenějším proto nemůžu dát menší hodnocení než 4 hvězdičky.Jediné co tomu můžu vytknout je konec.Mohlo to být ukončené lépe,protože vlastně končí kde začínali což znamená bez peněz..

Nezvratný osud 4 (2009)

Navštívil sem tento film ve 3D,proto takové vysoké hodnocení.Horor ve 3d to je vždycky paráda,pokud bych tento film viděl v tv tak by toto hodnocení bylo o hodně nižší,protože jsem viděl všechny díly tak jsem čekal,že tvůrci přijdou s nějákým novým nápadem,ale nestalo se tak a jedná se pouze o to samé jako 3díl,který sem známkoval 3hvězdičkami a jelikož toto bylo o trošku lepší než trojka a navíc ve 3d je hodnocení o hvězdičku lepší.

Stáhni mě do pekla (2009)

Protože tento film má vysoké hodnocení čekal sem od toho hodně,čehož jsem se nedočkal.Scéna s vymítáním ďábla mi přišla jak z nějaké pohádky a musel sem se jí spíše smát,ale nudit se nejspíš nebude,ale pokud vám je více než 13 tak bát taky ne.

Všichni milují Mandy Lane (2006)

Tomuto filmu bych dal jednu hvězdičku,ale protože se tento horor lišil od vyvražďovaček,které sem v poslední době viděl a dokonce sem i na chvíli přemýšlel,kdo je vrah.Sice sem to o 5 minut později zjistil což je škoda,že hned ukázali kdo je vrah tak ke zvratu na konci stejně došlo i když sem to nečekal,že už se ještě něco stane.Ale film bohužel jinak prakticky nemá co nabídnout a bohužel tu jsou i scény,které nedávají smysl např.naleznou mrtvolu a políbí se to sem absolutně nechápal.

Smallville (2001) (seriál)

Od 7.řady už by se to nemělo jmenovat smallville,když celej děj se odehrává v metropolis a navíc všechno ve tmě a každej díl je stejnej,vždycky celej díl zjišťují vraha a pak na konci použije na pár sekund svoje schopnosti.Proto je moje hodnocení od 1 do 6.řady a budu dělat jako,že od 6.řady se to už dál netočilo,jinak by se hodnocení hodně snížilo,sice sem vydržel to sledovat do půlky 9.řady,ale to už se vážně nedalo.