Město zločinu (2009)

Film s Jackie Chanem,kde hraje že neumí bojovat?To je trošku blbost obsadit hvězdu Kung-fu a kaskadérských kousků do filmu kde se nebojuje.A je trošku i k pousmání to,že mu pořád ve filmu dávaj prachy a peníze a práci a on jí odmítá to není nějáká skromnost to je blbost.Jinak tato tématika mi nic neříká a kdo patří do kterého gangu sem se nevyznal,všichni mi přišli stejní,takže dvě hodiny nudy.3/10.

Karate Kid (2010)

Velká škoda tohoto filmu je,že scénáristé až moc čerpali ze sbírky amerických klišé.Celou dobu sem si říkal "Tohle už sem někde viděl" a to jsem původního karate kida neviděl,chyběla mi tam nějáká originalita.Ale na druhou stranu obdivuji obsazení,muselo být těžké sehnat čínské chlapce v jejich věku,aby něco řekli anglicky a ještě uměli pár kaskadérských kousků a ještě k tomu trošku hrát.Film mi rychle uběhl na to jak je dlouhý,ničím nepřekvapí ale není to žádný průšvih naopak sem přemýšlel o 4hvězdičkách,ale potom sem si uvědomil,že to je jen průměrný film až s moc šťastným happyendem.6/10.

Temný úsvit (2006)

Skutečný příběh hrdiny,který vezme za srdce.8/10.

Rock ze střední (2009)

Sice je to taková pohádka,kde looser,který nemá,žádné kamarády najednou začne mít kamarádky jednu hezčí než druhou,ale co pobavil jsem se a písničky se mi líbili a radši sem přehlížel i fakt,že se Vanessa Anne Hudgens vůbec do tý role nehodila,ale to je jedno hlavně,že se na ní dobře kouká.6/10.

Klub rváčů (1999)

Abych pravdu řekl od toho názvu sem čekal něco jiného.Začátek byl děsně protaženej,až sem si říkal co sem si to vlastně pustil.S objevením Pitta na scéně se to už trošku rozjíždělo tak na 3 hvězdičky,ale jak se to blížilo do konce tak se film zvrhl na neuvěřitelnou kravinu a hodně spadnul až na jednu hvězdičku.Chápu,že se pár chlápku sejde aby si vymlátili zuby,ale že se z nich stanou jen tak teroristi bez jakéhokoliv přesvědčování?A pointa filmu se taky jaksi vytratila.Těžko se vám může líbit film jehož hlavní hrdina je psychopat.2/10.

Poldové (2010)

Další z řady akčních hláškujících komedií u,kterých se jen pousmějete.Škoda,že Seann William Scott nedostal ke konci větší příležitost mohlo to pobavit víc.6/10.

Gambler (2008)

Konečně film o mojí oblíbené hře.Bohužel žádný zázrak se nekoná a je to hrozně předvídatelné.6/10.

Noční let (2005)

Na letišti není signál a v autě při cestě z letiště vybitá baterka.To se může stát fakt jen ve filmu.4/10.

Predátoři (2010)

Já nepatřím těm,který se jenom na film dívají,ale k těm co o něm také přemýšlejí.A nedozvěděl jsem se o čem ten film vlastně je.Kdo a proč vysazuje predátory a lidi na nějáké jiné planetě?A protože sem se nedozvěděl o čem to vlastně je tak tomu nemůžu dát vysoké hodnocení.Závěr byl dost naivní.Nejlepší postava byl bojovník yakuzy a vězeň zase pobavil.5/10.

Ninja (2009)

Scott Adkins by měl být ve větším trháku.V Undisputed se stal pro mě hvězdou a doufám,že natočí mnohem áčkovější filmy než tohle.6/10.