Ctihodný občan (2009)

Nejhorší na tomhle filmu je,že nevíte komu máte fandit,ze začátku určitě Butlerovi,ale pak se to moc zvrtne,že se z něj stane zabiják a máte spíš fandit tomu druhému?A skončil film happyendem nebo smutně?Ovšem i tak to byl malinko nadprůměrný thriller a to je moc nemusím.7/10.

Dokonalý únik (2009)

Niko jako Americký Jedi si zaslouží oskara,protože ta postava mě opravdu bavila i když sem čekal,že na konci se rozjede víc.Ještě bych chtěl pochválit krásnou přírodu,která ve fullhd zářila.

Rec 2 (2009)

Jedničku sem neviděl,viděl sem jen karanténu takže nevím jestli to bylo takhle duchařsky zaměřený,v karanténě bylo,že to byl jen vir.A tady ten převrat z viru na démonické posednutí se mi vůbec nelíbil.Docela zajímaví bylo,že jednomu se vybila kamera a najednou tam byl záběr z jiný kamery,ale ty fakani co to natáčeli tak ty byli na pěstí a docela by mě zajímalo kam zmizela ta holka?5/10.

Rande naslepo (2010) (pořad)

Jediné co je na tom pořadu dobré je moderátor.

Nekonečný víkend (2008)

Ona je kráva a on je kretén.Celý film sem se nudil a čekal než se něco stane a když už se konečně začalo něco dít tak to nic moc překvapivého nebylo.Když tento film má rated r,tak mohla aspoň něco ukázat,aby to nebyla taková nuda.Poslouchat hádky,kde ani divák neví o čem to je,je ještě větší nuda.2/10.

28 týdnů poté (2007)

To se moc nestává,aby pokračování bylo lepší než první díl i když v tomto případě to není tak úplně pokračování,ale víc než 28 dní poté se mi to líbilo.Bohužel u tohohle filmu je trošku paradox,že za zkázu všech těch životů mohli ty děti a jako jediný přežili.Střílející vrtulník,který ani jednou netrefil auto a kulky střílely těsně kolem,tomu sem se musel smát a dost to pokazilo kvalitu filmu.Na konci byl náznak pokračování a já doufám,že bude.6/10.

Paranormal Activity (2007)

Musím se přiznat,že tak moc sem se u filmu dlouho nebál(jestli vůbec),ale je pravda,že ten děj byl dost primitivní a stereotypní střídalo se pořád den/noc a přibývalo napětí.Ještě mi chybělo nějáké šokující závěrečné vysvětlení co se tam vlastně dělo,to že ho zabila zas pro mě takový překvapení nebylo,čekal sem nějáký vysvětlení ohledně toho proč tam našla tu fotku proč si jí vybral takhle ten příběh je docela na nic.Ale musím zase pochválit,že tak s malým rozpočtem a pár herci vytvořit relativně dobrý film s tak strašidelnou atmosférou je umění.Četl sem,že by mělo být pokračování a určitě na to pujdou hlavně ty nefilmový fanoušci,ale hodně se toho bojím,že na csfd to bude mít hodnocení pod 30%,protože u tohohle filmu pokračování?To ani nejde,už ani nemůžou ničím překvapit,proto prosím nenatáčejte to!

Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

U tohodle filmu je problém,že to není ani komedie a na horor to chtělo více vážnější atmosféru.Je to velká chyba,že to chtěli udělat jako komedii,protože horor by to mohl být dobrý,ale ty trapné pokusy o humor to kazí.Jinak musím pochválit soundtrack a sexbombu Megan Fox v hlavní roli.

Příšerky z podkroví (2009)

Tak tady ten film mě příjemně překvapil.Nečekal jsem,že se u toho tak zasměju.Matrix souboj báby vs Ricky mě fakt dostal.Lepší 3hvězdičky.

Vdaná snoubenka (2008)

Asi bych dal 3hvězdičky,ale už ze začátku filmu to u mě hodně kleslo,že celý film stojí na tom,že malý kluk se za 5 vteřin dostane do databáze a jedním kliknutím je ožení tak už za to tomu nemůžu dát 3hvězdičky.