Twilight sága: Zatmění (2010)

Být či nebýt upírem,toť je jedna ze dvou otázek filmu.Druhá zní Jakob nebo Edward?A tyto otázky se řeší skoro celý 2hodiny,přesto Bella,už má vybráno a akorát se to zbytečně prodlužuje o tom jak to začalo.Třetí pokračování se ještě víc zaměřilo na svoje publikum což jsou holky v podobném věku jako Bella a stává se z toho telenovela.Pro ty ostatní to sice naservíruje nějákou akci,která se docela povedla,ale čekal sem,že to bude na tu bitvu zaměřeno víc než na nějáký milostný trojúhelníky,ale to už by se asi nelíbilo hlavnímu Twilight publiku.5/10.

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Nejlepší bojovka co sem viděl.Škoda,že jich v poslední době moc není,možná tak Turnaj zabijáků,ale to je všechno.10/10.

Vlkodlak (2010)

Kdyby,byl tento film byl z dnešní doby,tak by to bylo určitě lepší.Po hodině jsem to chtěl vypnout,protože první hodina to byla neskutečná nuda,ale pak přišla scéna v Londýně a už se to trošku rozjelo.Vlkodlaci v té poslední scéně u ohně vypadali jak,kdyby se jich ujmuli trikaři z 90.let.První půlku bych hodnotil jednou hvězdičkou druhou třema takže průměr 2hvězdičky.3/10.

Mnichov (2005)

Pro mě nejhorší Spielbergův film.3/10.

Mládí v hajzlu (2009)

Nick Twisp je ten největší ubožák,kterého jsem ve filmu viděl,až mi ho trošku přišlo líto,jenže nic to nemění na tom,že tento film byl dost divný,byl natočený divně a hlavně postavy ve filmu byly divné.Nikdo mi v tom filmu nepřišel normální i když pár krát sem se sice zasmál,ale je to prostě divný film.4/10.

Nová dcera (2009)

Celou dobu sem bádal nad tím o čem ten film vlastně je a čeho se mám jako bát,ale přerostlý mravenci?To je trošku k smíchu.A konec,kde tam 2minuty svítí ve tmě baterkou docela nudil a ještě horší bylo,že ten konec byl useklej a ani sem nevěděl co se tam vlastně stalo.Ale zbytek filmu to nuda nebyla a Kostner to zachraňoval.5/10.

Slečna zamilovaná (2009)

Mě se Sandra Bullock do role hyperaktivní chytračky moc nehodila.V Blind Side u mě její ranking stoupnul a po tomhle filmu opět klesnul,ale není to ,že by to zahrála špatně,ale prostě se do tý role nehodila.4/10.

Čtvrtý druh (2009)

Film nebo spíš dokument,který se nás snaží přesvědčit o existenci UFO,je mi jedno jestli ty nahrávky jsou skutečné nebo ne,jestli se to opravdu stalo nebo ne,ale jako film to neskutečně nudí a pokud neuvidím na vlastní oči mimozemšťana nebo mimozemskou loď tak tomu stejně neuvěřím.Asi sem divnej,ale když tam blekotali ty mimozemšťani e e e e.on plek šunoflek tak sem u toho málem usnul a ještě víc nudili rozmazaný záběry z kamery.2/10.

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Trošku parodie na Souboj Titánů,kdyby to nemělo dřív premiéru než Souboj Titánů myslel bych si,že to je záměrně,ale asi to je jen náhoda.Řečtí bohové v současnosti to není špatný nápad,kdybych tam chtěl hledat logické chyby tak jich tam určitě najdu hodně,ale radši sem je přehlížel,protože se mi líbil jak nápad tak i zpracování a i sem se zasmál,bohužel mohlo být lepší obsazení medúza v podání Umy Thurman nepůsobila tak strašidelně a navíc medúza má žít v podsvětí a né mezi lidmi.A doufám,že budou pokračování podle knižní předlohy i když film velký úspěch neslavil.7/10.

Alenka v říši divů (2010)

Alenka překonala moje očekávání vůbec sem nečekal,že takováhle pohádka se mi může líbit.A hlavní postava nemohla být vybraná lépe.Mia Wasikowska jako Alenka je strašně sympatická a ta role jí sedí.7/10.