Zita na krku (2011) (seriál)

Je pravda,že poprvé jsem nemohla uvěřit co je to za šílenou ptákovinu?! Ale později, když si člověk uvědomí, že je to sitcom na odreagování a přistoupí na blbost → nepřestane se smát. Některé scénky nebo vtipy jsou opravdu úžasné :))

127 hodin (2010)

Napínavé a úžasné.Bohužel jsem se nedívala na celý film hned od začáku,ale na mém hodnocení to nic nemění.I scény, kde já už bych utíkala na wc jsou dobře zvládnuté a natočené.

Fimfárum – Do třetice všeho dobrého 3D (2011)

Zbožňuju předchozí díly..Ale už to tak bývá(ne vždy), že do třetice jsou filmy/pohádky na prd..Chybí dynamika a zábava,které jsou v předchozích dílech.

Gnomeo & Julie (2011)

Pěkné jsou písničky a to jak jsou všichni srandovně vousatí...A film? Ahá,tak to už je nic moc..

Gulliverovy cesty (2010)

Chcete se na film podívat?Dobře,budete potřebovat:křupky,popcorn,sušenky,žížalky,kakao,limonádu,tyčinky(sladké/slané) a spoustu mladších sourozenců.(pokud je nemáte,tak stačí nějaký vtipálek nebo střeštidlo) Účelem je hodně jíst,hodně pít,hodně chodit na wc a tak normálně se dívat..A ono to stačí.

Koupili jsme ZOO (2011)

Vidím hodnocení,video,podívám se na film,oh oh jé jé,konec..Celkově? film je to pěkný,příjemný na koukání pro každého(věkem), to co v něm člověk uvidí a přečte mezi řádky je na kažkém..Je to nenásilné a hezké.Není to však nic dech beroucího ani super mega skvělého."Jen" skvělé.

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

Tak nevím čím to bude,že jsem jedna z mála,které se film nelíbil..Možná tím,že jsem už od prvo-počátku nebyla fanouškem seriálu.Možná je to jen tím,že tento film by klidně mohl mít 30minut a být jedním dílem v seriálu a nic by se nezměnilo..Pro mě je to film-nefilm, děj není nijak zvláštní, humor je slabý a celkově chodit na to do kina byl strašný nápad..

Jack a Jill (2011)

Šílené..A to nemyslím ani dobře "šílené"...Viděla jsem spoustu komedií,jejichž hodnocení také nebylo moc vysoké,ale tahle komedie, "uf"...1 Hvězdu dávám za to, že se má malá 5 letá sestra asi 2x zasmála.

Kamarád taky rád (2011)

Ze začátku jsem na film neměla moc kladný názor a to jsem ho ani neviděla..Musím přiznat, že to bylo lepší než jsem očekávala..Ale jelikož mě pohled na nahatou Milu nebo Justina nijak neohromil, (což bylo pravděpodobně klíčové-neboť film začíná i končí jako každý jiný) tak nejsem tak nadšená.