Halloween zabíjí (2021)

MYERS VSTÁVÁ Z POPELA A UTVRZUJE KULT NESMRTELNOST Už dlouho jsem nezavadil o intenzivní a surovej horor, včera v sedačce kinosálu mě však polil krásnej starej strach. Ten strach z výkonnosti a nezničitelnosti, skalní fandové Halloween asi moc dobře ví o čem mluvím. Miluju ty typické likvidace, ledový přístup v nezaměnitelném stylu. Jsem rád, že režisér David Gordon Green našel novou a ryzí cestu, kterou dokázal osvěžit a dodat legendárnímu Michaelovi Myersovi, zase o něco víc udatnosti a větší míru nesmrtelnosti. Tak jak to mám rád.   P.S.: Jsem zvědavej jakej štafetovej výkon Michael, předvede příští Halloween 😚

Nezměrnost noci (2019)

Silně nudící unuděnost, která doslova uspí.

Cutter (2005)

Další klasika a další Chuck. Plno ran a kopů a taky plno padouchů s vyraženejma zubama. Čaj a plno pohody.

Muž proti muži (2006)

Jeden chlap honí druhého, kolem umírají další chlapi. Začátek nabízí slibný pohled na přírodu i tenzi samotného příběhu. Ovšem jak se převalí snímek do půlky, stává se z toho nudící hovadina.

Noční zuby (2021) odpad!

Srágora z upírovosti, srágora skutečnýho kalibru.

Vodouch (2020)

Jak říkal Vodouch: Naděje je mocná čarodějka. Příběh o odhodlanosti a velké lásce.

Prisoners of the Ghostland (2021)

Já jsem rád, že Cage vždycky najde důvod. Aby příště přišel, jěště s nečím víc šílenějším. Je to hodně pomalý příběh, ten samotný děj hází klacky pod nohy jen proto, že je svět ovlivněný určitou katastrofou. Je to "jiný" film na tu hru co se děje, musíte přistoupit. Já jsem si to celkem užil přiznám, že jsme se po zhlédnutí cejtil tak trochu vyčerpaně. Přesto mě to potěšilo. Jsem přece jedním z Cageových, skalních fandů.

Zhoubné zlo (2021)

Na první pohled to mohlo vypadat, jako něco pozoruhodného. Ovšem až se příběh opravdu rozjede, není to tak extrémní horor atmosféra, jak by se mohla zdát.

Navždy mladý (1992)

Svižně romatickej i dobře koukatelnej příběh, říznutej science-fiction.