Dallas (1978) (seriál)

Nestárnoucí a hlavně fungující a napínavý a plně oblíbený seriál. Peckový intro s nádhernou hudbou. No a hlavně zloduch s velký Z -J.R. Ewing. Zrovna teď nedávno, jsem spatřil Larryho Hagmana WB100 na billboardu při stávce WGA v Hollywood.

Vřískot 6 (2023)

Aha, tak jsem nakonec udělal dobře, že jsem na tohle nešel do kina. Uff. V první řadě jsem si při začátku i docela pískal strachem. Ale jak začne ta okoukaná hra na honěnou po celým New Yorku, která zase zapadá do zavedených a patřičně unuděných not. Tak upřímně série vřískot už taky umírá. Vlastně co mě osobně dokázal udržet moje bulvy v pozoru byla černovlasá Melissa Barrera v pěkně padnoucíma džínama.

Zelený rytíř (2021)

Kdybych to měl brát obrazně a zvednout vizuál, tak samozřejmě docela ucházející. Jenže co se týče celkového pojetí, nebo nějaký akce se zelenej rytíř tak docela jistě podělal trochu do kalhot. Slabší ale zadumaná fantasy.

Operace Fortune: Ruse de guerre (2023)

Snažil jsem se tomu přijít na chuť, jenže nějak mě to neuchvátilo. G. Ritchie sice točí občas dobrý počiny, ovšem takhle akce to teda moc nezvedla. Bohužel musím oznámit, že ani hbitej Statham tomu nijak nepomohl.

V utajení (2017)

Noomi Rapace jako vždy profesionální. Dobrá akce s pražským prostředím.

Vzpomeň si (2015)

Christopher Plummer zahrál dobře, vstřebal jsem to dobře. Poruchy paměti by se neměli podceňovat.

Spojenec 2 (2019)

Za mě parádní loupežnická oddechovka. Fandil jsem už od začátku Arielle.

Ztracena v pustině (2010)

Nebejt Amber, tak jsem to pozornost ani nevěnoval. Koukatelný.