Strážci majáku (2018)

Taky jsem vždycky toužil strážit v majáku, asi proto jsem se i podíval na tenhle film. Jenže můj dojem je spíš slabějšího rázu. Nic moc to ve mě nezanechalo, kromě divnějšího pocitu.

The Reckoning (2020)

Nebejt Charlotte Kirk a jejího zadku, asi bych to vůbec nedokoukal. Čarodějnictví je oblíbená látka, tak se musí asi vyždímat dokonale. Je fakt, že ten snímek dokáže vyvolat určitý hněv.

Banda - Bezuzdná zuřivost (2022) (epizoda)

Když budu opravdově upřímnej přímo ze srdce, jak to mám nejradši. Tento seriál nastavil tu nefalšovanou parádu, před kterou spláchnul i klidně celej dc svět rovnou do hajzlu. Ta jediná která moje srdce znovu rozbušila byla Dominique McElligott / Queen Maeve. Napráskala Homelanderovi a svižně uklidila stranou i Soldier Boye. Budu zvědavej jakej úsměv nasadí ke čtvrté řadě.

Muž z Toronta (2022)

Kevin Hart a jeho smysl pro srandu, mě poměrně chytil i oslovil. Není nad pořádnou i uvolněnou komedii.

Superman a Lois - Čekání na Supermana (2022) (epizoda)

Čekal jsem jak to dopadne. Popravdě ten konec byl jaksi uspěchanej, ovšem i tak jsem se dočkal od dob slabě vystavěnýho snyder cutu, koněčně trochu koukatelnějšího a přijatelnějšího Supermana. Tyler Hoechlin dokazuje, že když zahraje víc uzemněnýho posledního syna Kryptonu. Ta pozitivní energie se mu pěkně vrátí.

Shang-Chi a legenda o deseti prstenech (2021)

Neměla to bejt, spíš taková marmeládová legenda o deseti rozvařenejch prstenech??? He he he. V podstatě se jednalo o přepálenýho a několikrát převařenýho Tygra a Draka. Na kterýho se kouká samozřejmě o dost líp.

Alf (1986) (seriál)

Pro ALFA mám sakra kurevskou slabost. Nezapomenutelný!!!

Memory (2022)

Nebejt ty mexikánský  krasavice s tričkem FBI, asi bych to nedokoukal. Musím říct, dobrej thriller s dobrým L. Neeson.

A.I. Umělá inteligence (2001)

Tak science fiction je vždycky hodně sledovaný žánr. Film vás nutí přemýšlet a to je to co dobrej snímek potřebuje. Svým způsobem inspirující i skvělé dobrodružství, které chcete zažít.

Banda - Herogasmus (2022) (epizoda)

Taky jsem měl chuť skočit hnedka do trochu vytříbenějšího bordelu. Budu zvědavej jakou taktiku Homelander zvolí příště.  P.S. Díky za roztomilý prciny....