Pot a krev (2013)

V komediich má být většinou humor, což tady dost chybělo. V akčních filmech má být akce, a né hodina a půl nudy. Hodně velký zklamání na to, kdo ve filmu hraje.

Děti (2008)

Jasný 2 bludišťáci, za konec, kterej totálně zkonil film pro mě. A jestli se mám bát dětí, kterejm namalujou make-up a věřit tomu, že uvezou 90 kilovýho chlapa na sáňkách v 8 letech taky moc nevyšlo.

Zpátky ve hře (2012)

Clint zahrál asi toho největšího morouse, co sem kdy viděl ve filmu a možná i v životě. Dalo by se dát i víc hvězd, ale škoda, že od začátku je celkem dobře čitelné, o čem to bude a jak to asi skoční, navíc pro mě nechutný romantický scény.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Oproti předchozímu dílu mnohem víc akce. Musit říct, že tyhle frajery z filmu mám rád už od mala a ty filmy jsou čím dál lepší. Je jasný, že film má chyby jako asi 100 km rampa a otočení v autě ve 150 a nesmrtelnost, ale mě to prostě baví.

Porota (2003)

Opět jako už u několika filmů, kterých jsem v poslední době viděl je toto znovu vcelku dobrý film, ale zase se jednalo o tak nehorázný štěstí ve všem co se stalo a proto prostě na ty 4 hvězdy jít nemůžu. Nemám rád, když film je strategicky veden, ale přitom je v něm víc štěstí, než v romanťáku. To už prostě radši klasickej akčňák s Wahlbergem, kterej vim, že nemá žádnou větší hloubku.

Maniak (2012)

Nemuzu rict , ze by to byl spatnej fim. Tak nejak celej film je o zabavu postarano,rezacky taky pekny,ale po skonceni filmu zjistite,ze to bylo tak nejak o nicem.

Zataženo, občas trakaře (2009)

Jestli je ja padouch, az moc vymyslenej tak co je potom todle. Neuretitelny kraviny,napaditost zadna a u animaku se rad tasmeju, ale tohle byla traparna.

Lesní duch (2013)

Dost trapnej film. Kdyby aspoň ten duch, byl udělanej věrohodně a né jako z roku 1970.

Kontraband (2012)

Nic moc jsem neočekával od akčního filmu, ale tenhle byl jeden z mála, na kterej se dalo koukat, nebyl sám proti stu a vyhrál. Samozřejmě, že některý věci byly dost vymyšlený, ale i přesto mi necelé 2 hodiny utekly jak nic.

Atlas mraků (2012)

Koukáte na film 3 hodiny a po jeho skončení zjistíte, že vám vlastně nic užitečného nepřinesl. Příběhy jsou na sebe nasraný, že ze začáku vůbec nevíte, která bije a pak když po 2 hodinách trochu něco pochopíte, tak vám během 5 minut vyblafnou celej příběh, a o čem to vůbec bylo a zjistíte, že to bylo opět o hovně. Kdyby to bylo o takový 2 hodiny kratší, asi bych dal možná i víc.