Babovřesky (2013) odpad!

By mě zajímalo, kolik z těch 3000 lidí tady, bylo na filmu v kině. Protože vydržet se na tohle dívat 2 hodiny a něco je krutost. Neuvěřitelná píčovina. Celejch 33 minut sem vydržel se na to dívat.

Protivný sprostý holky 2 (2011) (TV film) odpad!

U jedničky sem změnil hodnocení, myslel sem, že ta byla to nejhorší, bohužel jsem se spletl, tohle je peklo.

Doktoři z Počátků (2013) (seriál) odpad!

Zkurvený pokračování zasraný ordinace. Celkem sem se těšil, že ordinace skončila a dají tam konečně normální seriál, bohužel přišlo pokračování. Nový herci, novej příběh, nová hudba, stejná píčovina jako to předchozí. Doufám, že těch dílů bude zase 2500 jako v ulici, abych se mohl dalších 10 let v úterý a čtvrtek nudit u televize. Nevim, proč každej českej seriál, se musí zabívat 20 lidma, každej má v každym díle 5 minut, každej tenhle úsek stojí za hovno, kdyby radši udělaly příběhy o 5-7 lidech, kterej bude propracovanej a bude to aspoň o něčem a né o tom, jak péct domácí chleba. Pochybuju, že se tenhle seriál bude zlepšovat, takže rovnou dávám odpad. Totální průser je Písařík, hrajícího totálního kreténa, kterýmu přidali zuby, díky kterejm vypadá jak kůň.

Dům tisíce mrtvol (2003)

Jak já vždycky takový píčoviny najdu, to nechápu. Hodně trapnej film, furt nějaký efekty jako když na to kouká predátor a hovno z toho. Jeden bod aspoň za dobrej začátek a super klauna.

Stoker (2013)

Škoda, že u tohohle filmu, bylo dřív napsáno horor a teď už tam neni, protože jinak bych si ho ani nestáhl. Nebyla to chyba se na to dívat, ale rozhodně sem si z toho nesedl na zadek a už vůbec mě film nijak nedostal.

Baby Blues (2008)

Trapný, ubohý a na stopáž 85 min. už od začátku nudný jak prdel.

Střepy v hlavě (2008) odpad!

Nevydržel sem to, se na TOTO dodívat. Po tom, co jedna holka strčí druhý holce pěst do pusy, ta i přes to křičí jako divá a teče z ní krve jak zvola, skoro jako kdyby jí sekla do aorty se to nedalo. 50 minut sem vydržel tuto píčovinu a to s velkým sebezapřením, protože za těch 50 minut se tam něco dělo tak 2 minuty, ale co horší, mluvilo tak 20, pak přicházeli tichý snímky, který vyprchali do ničeho, a zbytek se chodilo a sprchovalo.

Temné lesy (2003)

Mega překvapení. Upřímně sem byl posranej celej film a to tam nebyla jediná lekavá scéna. Čekal sem průměrnej, možná horší film, ale tohle vážně ne. ONE OF THE TOP HORRORS!

Tísňová linka (2013)

Do doby co se děj odehrával v autě to byla pro mě paráda, což bylo tak do 50 minut, ale zajímalo by mě, proč kurva tak zplznili těch dalších 30, kde to připomínalo možná tak levnej film s Arnoldem.

Vyvolávač deště (1997)

Rozjezd pomalej, možná i nudnej, ale pak to byla velk paráda. Soudní filmy miluju a tenhle patří určitě k těm lepším filmům s Matthewem, ale Matta nemám tak rád a navíc mi příjde, že se ty filmy tak nějak opakujou.