Nevinná (2008)

Hezky pěkně provedený. Nějaký věci bylo dost o štěstí, ale neřikám že se to nemůže stát. Skvělý drama, který mě bavilo celou dobu.

Řeka (2012) (seriál)

Idea tohohle seriálu není vůbec špatná. Provedení pro mně osobně dost nepovedené. 2 díly sem čekal, jestli se něco stane. V 1. dílu po půl hodině totálně nudných dialogů přišla klasická kognitivní disfunce, po příchodu do lodě a vyběhlo něco jako kus dřeva? Druhej díl už jen dialogy nudný a neustálý brečení. Škoda.

Děti Anakondy (2008) (TV film) odpad!

Skvělej příklad jak si za 5 minut vysloužit odpad. Anakonda jako nakreslená, auto ve kterym nikdo nejede a přesto ho někdo řídí. Asi nejlepší je stejně když anakonda někoho jí. Moc horšího na světě už toho není.

The Collector (2009)

Dost nesmyslů a dost nedoladěnejch věcí, i kdyby tyhle věci byli vyladěný, tak stejně většina pasáží byla tak nudnejch, že by to snad ani nepomohlo.

Nic není nemožné (2012) (pořad)

Někdy zajimavý otázky, ale jinak o hovně. Moderátor celkem dost suchej jako v jeho předchozích pořadech a to, čemu se ty lidi smějou je taky k pláči.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Zhlédnuty 4 série.

Ve hvězdách (2012) (pořad) odpad!

Moderátor sotva mluví. Zatim sem viděl 2 díly a nikdo ještě neodpověděl dobře, takže to bude dobrá vomrdávka.

Noc patří nám (2007)

Emocionálně hodně dobrý, dlouho mě něco takhle nedostalo.

Ve stínu upíra (2000) odpad!

Stejnej horor jako Gremlins. Ale Gremlini aspoň pobavili. Todle 124 minut nudilo a to totálně.