Nebezpečná známost (2005)

Tak nějak už od narození nemám rád filmy nudný a o ničem a tento film splňuje oboje na výbornou.

Železný obr (1999)

Neuvěřitelnej animák z roku 99. Je pravda, že nemít mladšího synovce, tak tuhle bombu taky nevidim, ale zase 4k lidí, mi příjde na tento film opravdu málo. Při smrti robůtka sem měl na krajíčku, což se mi stalo jen u Nema. Jasný bůro!

American Mary (2012)

Nesnášim braní krve a cokoliv dalšího, co se řeže do kůže, takže tenhle film byl v tomhle ohledu pro mě dost nechutnej. Na druhou stranu mě to neuvěřitelně bavilo. Škoda, že pointa filmu, nebyla o trochu větší, ale prostě ten film měl úroveň!

Cela 211 - Vězeňské peklo (2009)

Velice originální film z vězeňského prostředí. opět sice hrála nevídáná souhra náhod, že zrovna v den, kdy měl jít do práce se to stalo, ale jinak to mělo všechno.

Boogeyman 2 (2007)

Hodně velká slabota. Zdlouhavý k ničemu a příběh taky tuctovej.

Storm Warning (2007)

Ztracený pár najde chatu, kde bydlí 3 vidláci a ti je začnou šikanovat, a nakonec se vše v dobré obrátí, nic revolučního, ale aspoň to napěti bylo.

Legendy z Dogtownu (2005)

Jak tu hodně lidí píše, od filmu jsem moc neočekával, ale hodně překvapil. Ještě ke všemu sportovní film, kde toho moc inovativního asi vymyslet nejde.

Svatý boj (2001)

Nemá cenu se tu asi bavit o Goslingovi, kterej to zahrál skvěle. Jde o to, že to byla obrovská snůžka keců. Lidí přibývalo a přibývalo a peníze totéž. Naprosto nereálnej film, kterej si podle mě nezaslouží tak vysoký hodnocení a navíc nechápu, když je tu takovej rádoby "odborníků", že týhle sračce žrali každý slovo a dali tomu 5 hvězd. Radši kouknu na Kameňák.

Dům ďábla (2009)

Pokud se budete chtít podívat na film, který trvá 1,5 hodinu, jako například tenhle, tak si ho chcete užít, a né že se tam hodinu a 15 minut nic neděje a najedou sou tam kříže, krev, ale proč?Škoda, že opět nebylo nějaký rozuzlení, protože potom prostě nechápu důvod tohohle filmu, kterej byl pomalej jak sraní, ale zároveň se na to prostě dalo dívat, ale bez kvalitního konce, nebo jakýhokoliv vysvětlení nepudu nad 3,1415296.

Sbohem, baby (2007)

Jsem na vážkách, jelikož jsem už tak od půlky filmu tušil, že v tom jedou ti, co to doopravdy nakonec udělali a né ti, u kterých se to předpokládalo. Ale že se to dostane až k velení, to sem nečekal. Dlouho sem neviděl film, kterej nebyl horor ani komedie a já jí dal 5 hvězd a ještě mě takhle dostal.