Maximální limit (2005)

Pomalinku to odsejpalo, ale na konci jsem ten zápas tlačil, jak kdybych si taky vsadil. Nevim proč, ale Matthew má filmy, který mi totálně seděj a když nepočítám komedie, který mě všeobecně nebavěj, tak ostatní typy filmů jsou v jeho podání paráda.

Vylomeniny (2013) (pořad)

Nic světovýho, nemyslim si, že je to něco převratnýho, není to úplně kravina jako třeba partička, ale prostě český zábavný pořady stojej za píču.

Zabít tiše (2012)

Od filmu, kde hraje Pitt, vždycky očekávám to nejlepší, ale tady se to nestalo. Dialogy dlouhý, nudný jak prdel a ty hustokrutopřísný kecy mě taky nebavili a akce minimum.

Návrat na vrchol (2006)

Matthew to opět táhne neuvěřitelným způsobem. Jako kouč paráda. Filmy tohoto typu miluju, když k tomu přidám ještě neobvyklou zápletku po začátku, ihned jeden z nejoblíbenějších sportovních filmů.

Den zrady (2011)

Dobrý herci, dobrej nápad, hodně se mi to líbilo.

Skyfall (2012)

Nemusim moc bondovky a tohle moc nevytrhlo. Klasickej akční film s dobrym koncem, nevim co víc říct.

Po životě (2009)

Nechce se mi tomu dávat úplně odpad, kvůli těm hercům, kteří v tom hrají, ale jinak věřte, totální blbost.

Zabiják Joe (2011)

Matthew dobrej. Jen škoda, že po skončení filmu mě tak napadlo, o čem to bylo? Asi nic, co Vás vytrhne.

Prásk (1998) (pořad) odpad!

No to je kundovina. Moderujou nějaký 3 krávy pořad, kterej je už tak 20 v českých zemích, všechny stojej za vyližprdel a furt sem serou další. Kdyby místo toho radši dávali fotbal.

Méďa (2012)

Asi nic moc novýho a překvapivýho co se týče příběhu. Parádní jsou ovšem fórky a medvěd celkově. Když k tomu přičtu ještě svý dva oblíbený herce. Dobrá sranda a dobrej film.