Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

Nelpší komediant v parádní roli. Scén, kterých si z tohohle filmu pamatuju je nezpočet, vynikající zábava. Viděl jse mto tak 20x a stále to neomrzí.

Sbal si mě (2012) (pořad)

Jasný, že je to kravina, ale příjemná hudba, aspoň se zasměju těm lidem, který jsou totálně hloupy a je to kupodivu, ale je tu i dobrý moderátor, což u českých věcí nestává každý den.

Život po životě (2010)

Nevim proč má tenhle film 124 minut. Ve scénách kde byl Matt, tak to bylo v pohodě, ale co to jako bylo to ostatní. Kdyby se film zkrátil a ty další 2 příběhy by bylo o něco zajímavější a trochu odsejpaly tak bych při tom 2x neusnul a nekoukal na to na 3x.

Sherlock (2010) (seriál)

První díl pěkně odsejpal a Sherlock nezavřel pusu, uvidíme jak to bude dál. Druhej díl nebyl vůbec špatnej, a je to tak 4,5 po dvou dílech, to je přesně ten důvod, proč bych tady udělal 10 stupňovou stupnici, aby k tomuhle nedocházelo.

Odplata (1999)

Nic světovýho. Mel se dostane všude a přežije všechno, ale já bych spíš chtěl vědět, jak se na ty místa dostal, ze kterých všechny dostal, nebo zabil. Je to takový neustále drsný, což mi moc nesedí.

Misery nechce zemřít (1990)

Asi ani né tak horor, jako spíš drama. Atmosféra by se v domě dala krájet a k tomu pěkně nechutná ženská z toho uděly pekělně dobrej film.

Vražedná terapie (2001)

Nevim proč je u filmu uveden horor na prvním místě, když k němu film měl hodně daleko. Celkově sem celej film nevěděl, která bije a rozuzlení taky stálo za prd. Jedna scéna, kde by se možná dalo mluvit o hororu, jinak nudný tlachání o ničem, záběry sedícího muže na kládě, taky o ničem. Kdyby byl film o 30 minut kratší, možná by mu to prospělo.

Černé zrcadlo (2011) (seriál)

První díl - 4 - zajímavej nápad, ale asi dost nereálný, Druhý díl - 3 - skvěle barevné, ale mně to moc nedostalo, super star v budoucnu je možná ještě horší než ta současná.Třetí díl - 5 - paráda, pokud bude taková budoucnost, půjde všechno vyřešit, nebude se moc tolik lhát a při hádkách to taky dost pomůže.

Ďábel (2010)

Krátký, stručný, jasný, i když konec byl takovej sušší. Párkrát sem se pořádně lekl.

Skleněný dům 2 (2006)

Pro mně lepší než jednička, jen škoda melodie, která je ve filmu přehrávaná každou minutu a docela pak sere.