Otevři oči (1997)

Praktické cvičenie v solipsizme. 9/10

Mizugumo Monmon (2006)

Videné priamo v kine múzea Ghibli v Mitake medzi ujúkajúcimi malými japoncami. 10/10

Diktátor (2012)

Prejav o odlišnostiach diktatúry a demokracie a scéna vo vrtuľníku sú výborné, ale príliš veľa vecí over the top aj pre mňa. Takže celkom Aladeen. 7/10

Hotel Paradise (2012) (pořad) odpad!

Dievča s fotogenickou pamäťou a priebojný playmate, ktorý sa nepotreboval nikam pretrtkať. Zvyšok čítajte u Zecka. 0/10

Útok na věžák (2011)

This is too much madness to explain in one text! 9/10

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Titulky a hudba ROCKS! 11/10. Zbytok POP, ale tentokrát user much more unfriendly než Benjamin Button a občas treba zapojiť aj mozog. Ďalšej generačnej výpovede sa od Finchera asi nedočkáme ale na zákazkový film je to natočené skvele. Vidieť však to najlepšie v titulkovej sekvencii je trochu smutné.9/10

Světová invaze (2011)

Pol gramu trávy, Silvester a Nágl, Nagy, Baššo, Katko a spol. vedľa mňa. Toľko tomu chýba k piatim. Inak vtipná vec. 1/10

Ať vejde ten pravý (2008)

Na ploche tých dvadsiatich minút čo sú on a "ono" spolu, je to väčšia romantika než 5 Twilightov. Poctivá upírčina na ktorú som čakal od roku 1994. A napokon len poznámka - ak je človek naozaj taký ako deti v tomto filme, potom si Deti noci naozaj zaslúžia existovať aj v reále. 9/10 P.S. OST kope riť.

OVCE.sk (2009) (seriál)

U mňa výborné. Takto nejak si predstavujem zábavnú modernú výchovu deciek.