Odnikud někam (2010)

...s odretými ušami ale musím to vidieť ešte raz, až potom budem vedieť či to má v sebe viac alebo menej. 9/10

Sedmý kontinent (1989)

Mám rád pošahané rodinky, alebo ako vyriešiť "slobodu" materiálne zabezpečeného stredostavovského života na Konci dejín v atomizovanej societe liberálnej demokracie. Skutočný recept nám poskytne až o 10 rokov Tyler Durden. Thanx for that Mr. Chuck. 8/10

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Prúser. Koncept videohry a nerdov je fajn, ak si film drží odstup a neberie sa vážne. Ale toto sa berie smrteľne vážne. 5/10 P.S. podobne formálne fungoval Speed Racer, ten je ale omnoho lepší.

Vyfič! (2009)

Klišé až po strop ale napriek tomu, že športové turnaje považujem len za o niečo menej hlúpe verzie fetišu úspechu súťaží krásy, veľmi milý a odzbrojujúci film. Ellen chcem definitely za girlfriend. 9/10

Počátek (2010)

Na prvýkrát plný kotol s odretými ušami. Film, jednoduchý až po strop, tváriaci sa strašne zložito. Poriadny koment až po druhej resp. tretej projekcii. 10/10

Predátoři (2010)

Eric Foreman je sviňa. Adrien Brody je tvrdší než je znesiteľné a inak za pár šupov natočená pocta dekadentným legendárnym akčákom z 80´s. Na druhej strane s tým zložitým scenárom to lepšie byť nemohlo. 7/10