• Krátkometrážní

Kmotr (1972)

"Ale ty niesi ako on, Michael. Myslela som si, ze z teba nebude clovek ako tvoj otec. Sam si to hovoril." "Moj otec sa nelisi od inych vplyvnych ludi. Od tych ktori zodpovedaju za inych ludi. Ako senatori, ci prezident." "Vies ako naivne to znie?" "Preco?" "Senatori a prezidenti nezabijaju ludi." "Aha. Kto je tu naivny, Kay?"

Milionář z chatrče (2008)

"Money and women - the reasons for making most mistakes in life. Looks like you've mixed up both."

Kon-Tiki (2012)

"Tohle sme kdysi dávno byli my. Takhle sme začínali. Jako organizmy ve vodě. Ale od té doby to šlo s námi dost do háje."

Sherlock - Šest Železných dam (2017) (epizoda)

"Intuitions are not to be ignored, John. They represent data processed too fast for the conscious mind to comprehend."

Sherlock: Přízračná nevěsta (2016) (TV film)

Prijemne prekvapenie co sa tyka doby. Rad som tych dvoch videl aj v podobe v ktorej SH povodne vznikol. "Fear is wisdom in the face of danger. It is nothing to be ashamed of."

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

"Kam bych asi sel?" Na trojku to nema, ale stale dobre. Aspon tentokrat vynechali laskykotne zvasty - velmi dobry krok. Plus najkrajsia herecka celej serie.

Sherlock - Znamení tří (2014) (epizoda)

"Your mother has a lot to answer for." "I know. I have a list. Mycroft has a file."

Časové pásmo bylo změněno