Švýcarák (2016)

Tak ujetej film jsem dlouho neviděla. Ale Radcliffovi to sedělo perfektně. Škoda, že konec je tak nějak nevysvětlený... Byl tam/nebyl? Každopádně i tak dávám 5*. Nejen, že se člověk dost nasměje (pokud zrovna není střízlivý), ale zároveň je tam i smysluplný podtext.

Grimsby (2016)

Hrozně debilní humor. A naprosto nechutný scény. Ale ty kráso, pořádně jsem se bavila :-D

Dárek (2015)

Moc povedené! Až do konce naprosto netušíte, co se stane. Víc takových filmů :-)

Pan Dokonalý (2015)

Dokonalý!! Vtipný, zároveň i krvavý, akční... sice dost nereálný, ale who cares. :))

Pokoj (2003)

Naprostá sračka :-D. "Did you get your promotion?" "Naah" "You didn´t get your promotion, did you?" a další chytré dialogy.... Jejich předvádění slepic.... Jejich "fotbal".... Naprosté hudební skvosty při souložích... jeho HA HA HA....

Osm hrozných (2015)

Naprosto bombastický dějový zvrat, který přechází z (pardon) pro mě trochu nudné cesty dostavníkem až po uvěznění v "Minnie's Haberdashery" ve sněhové bouři... Do poslední chvíle nevíte, komu věřit. Jediný, co mi připadalo horší a vůbec bych to tam mít nemusela, byla scéna naháč vs. Jackson. Jinak perfektní. Vtip ani brutalita nechyběly. "The nigger in the stable has a letter from Abraham Lincoln?"

Purpurový vrch (2015)

Trochu zklamání. Čekala jsem to alespoň trochu strašidelné, ale víc než lekacích scén (které mi mimochodem chyběly) tam bylo romantiky. Navíc celou pointu člověk mohl rozkrýt téměř na začátku a tudíž ho nic překvapivého už nečekalo. Škoda, obsazení bylo skvělé a myslím, že celý film mohl mít mnohem větší potenciál.

Fakjů pane učiteli 2 (2015)

Pěkná blbost :-) Náhodou se mi to líbilo daleko víc než jednička.

Ronaldo (2015) odpad!

Ronalda nejde mít rád.

Noční směna (2014)

Dlouho jsem se u hororu tak nebála... Náhodou pecka, závěr byl dost nečekaný, takže to spíš beru jako plus.