Sorry to Bother You (2018)

Co to mělo být?! Cítím se teď fakt podivně. Ani jako film ke zhulení to nejde - to je prostě moc!

Vlak do Pusanu (2016)

PROČ to sakra tak museli zkazit tím přehnaným koncem? Tři hvězdy se ale neodvažuju dát, film jako celek byl peckový. Jinak asijské horory mají vážně něco do sebe - nepřipadá vám, že asijští duchové/zombie/whatever jsou daleko strašidelnější?

Ghost Stories (2017)

Juuuu tohle bylo ale boží!! Dlouho jsem se tak nebála jako u první povídky. Chvilkama jsem koukala jen skrz prsty a to jsem těch hororů už nakoukala celkem dost. NEKECÁM. Bylo by mi líto dát kvůli konci tři hvězdy, po sálodlouhém (to kecám) uvažování dávám čtyři.

Ghostland (2018)

Brilantní! Mnoho příjemných překvapení, člověk do poslední chvíle neví, na čem je. Jinak ten chlap/ženská mi dost připomínal Severuse. :D

Tvář vody (2017)

Nádherný! Méně než 4 hvězdy mohou dát pouze omezenci. Toro nezklamal!

Hráčské doupě (2017)

To snad ne, proč to má tak nízké hodnocení?? Já se smála od začátku do konce! Suchaři.

Annabelle 2: Zrození zla (2017)

Rozhodně stojí za to! Jednička se může jít zahrabat. Občas jsem se samým leknutím polila vínem, to je přesně to, co od hororu chcete. :-D

V kůži Johna Malkoviche (1999)

Co jsem to právě viděla??? Bylo to vtipné, divné, zvrácené, zajímavé, složité, GENIÁLNÍ.... Charlie Sheen s jakousi přehazovačkou fakt dokoalost :-D.

To (2017)

Finn Wolfhard jako Richie, no boží překvapení! Dost mě to navnadilo na Stranger Things druhou sérii, juch! :-D Jinak jako fanoušek knihy musím uznat, že to dopadlo nějak podobně, jak jsem očekávala. Čekala jsem sice víc strachu a míň vtípků, ale možná druhý díl to bude mít obráceně, uvidíme :-). Samozřejmě se tam dost věcí nevešlo, ale tak je to vždycky no... Hlavně, že film rozdělili... Pennywise šílenej, i když ve filmu z r. 1990 mi naháněl trošku větší strach, až husí kůži brrr. Lekačky se povedly, i když je člověk častokrát tak trochu čekal. Ale fuj fuj, pěkný!!

John Wick 2 (2017)

Keanu stylovej jako vždy (taky je lepší, že spíš skáče a běhá a zabíjí, než mluví - to mu moc nejde), reunion s Laurencem super překvápko :-). Líbilo se mi to moc, jen přestřelka v katakombách mě trochu uspala, ale to určitě bylo tím, že je to tam tak tmavý, žejo. Taky na začátku jsem byla dost v rozpacích - chce zpátky auto a sám si ho rozbije haha, to měl ještě všeho na rozhazování no... Zabíjet umí čímkoliv, když mu dojdou náboje, klidně tou zbraní hodí, proč ne! A pejsek zůstal nedotčen, pěkné! Těším se na trojku.