Přicházejí v noci (2017)

Ok, proč to má tak zavádějící název? Čekala jsem nějakej cool horor, místo toho jsem dostala psycho thriller, čas od času s lekačkou nechutného nemocného dědečka. Tak v půlce filmu mě to začalo bavit, čekala jsem nějakou zradu od týpka, co se jim snažil něco doma ukořistit, ale bohužel, byl to jen obyčejnej manžel a otec strachující se o rodinu. Taky jsem čekala nějakej zakázanej románek... Škoda.

Death Note (2017)

Kdybych neviděla anime, možná dám o hvězdičku víc. Ale tohle fakt nešlo. Promyšlenost a hloubka postav zcela chybí. Light by měl být naprosto inteligentní, umět dokonale lhát a přetvářet se a snažit se být vždy o krok napřed. Bohužel zde z něj udělali vyjukaného teenegera, který se zdá být uvnitř hodný klučík a hned na začátku dá Ryuzakimu možnost ho snadno najít. Zároveň nechápu jeho máčklou přítelkyni, která je máčklá úplně jinak, než Misa v anime. Každopádně, musím uznat, že Ryuk se povedl :-). Celkově velká škoda.

Sleight (2016)

Film s opravdu velkým potenciálem, bohužel ve výsledku ne tak vydařený. Trailer mě navnadil na super sci-fi podívanou, ale celý film provází jisté nelogičnosti a zdá se mi, že příběh mohl být mnohem propracovanější, působí na mě "odbytě". Jako oddychovka se to dá, ale rozhodně to není film, na který si někdy v budoucnu vzpomenu.

Uteč (2017)

Myslela jsem si, že to bude zvrácené. A taky že jo! Palec nahoru :-)

Příchozí (2016)

Film, který (pokud nejste úplní idioti) vám dá opravdu hodně a donutí vás přemýšlet o zásadních podstatách lidství.

Predestination (2014)

Podivně úchylné. Každopádně rozhodně originální a za zhlédnutí to stojí.

Sebevražedný oddíl (2016)

Prosím? Co to má být? Komiksák pro nejhloupější lidi? Jediné dobré postavy: Harley, možná Deadshot. Nikdo jinej. Kapitán Boomerang, cože?? Katana?? Postavy naprosto k ničemu a naprosto nevyužité. Batman je kapitola sama o sobě, Bale mi prostě chybí a nikdo ho nenahradí, rozhodně ne Affleck. Zasmála jsem se jednou za celý film, jinak nuda a trapárna. Jared byl hroznej, a to jsem se na něj z traileru celkem těšila, ale opravdu zbytečně. Nemělo to žádný uchopitelný, smysluplný děj. Už se ani netěším na Justice League, když to tak vidím. Jinak přidávám hvězdu za super soundtrack.

Kopí osudu (2010) (TV film) odpad!

Co to má bejt? Stačilo mi 5 minut. Nejvíc promrhaných 5 minut v mém životě. Nejhorší je, že se na to fakt někdo dívá. Právě teď. Fuj.

Zlo nikdy nespí (2016)

Zajímavý horor. Škoda, že příšerka nebyla víc strašidelnější, rozhodě by tomu dost přidalo. Konec rádoby happy ending, možná bych přece jen víc ocenila něco temnějšího. Rozhodně ale stojí za to se podívat.

Stranger Things (2016) (seriál)

Proč není víc takových seriálů? Prostě dokonalost!