Disaster Movie (2008) odpad!

Strašné, už to v živote nechcem vidieť! Nemám v láske takéto parodie, ale vydržím dosť. Na toto sa ale nedalo pozerať. Pri tych Chipmunkoch mi bolo až na zvracanie. A trepať sem Hannu Montanu? Neverím, že som to prežila. Nikdy viac!

Farmář hledá ženu SK (2010) (pořad) odpad!

Videla som asi 10 minút jednej časti a musím dať odpad. Je to proste niečo strašné. Nedá sa na to pozerať. A tá Martinka...pane bože, prečo ma tak trestáš?

Susedia (2006) (seriál)

Nechápem, ako sa mi to tak mohlo páčiť. Najprv som dala 4* ale to len z toho, že som si pamätala moje pocity, keď som to sledovala po prvý krát. Ale teraz, ako dávajú reprízu (znova) sa skláňam na slabé tri. Sem tam sa nájde niečo, na čom sa zasmejem, ale to len sem tam a inač to je len snaha o humor. Uragán a Hurikán bol lepší.

Futurama (1999) (seriál)

"Když jsem stále naživu, tak potom, kdo je můj děda? Ty to stále nevíš? No přece ty!" Na Simpsonovcov to síce nemá, ale stále je to skvelý seriál. Niektoré časti sú skvelé, iné menej podarené, ale stále sa nájde niečo na čom sa dá zasmiať. A Bendera si nejde neobľúbiť :D

Přátelé (1994) (seriál)

Nezabudnuteľný seriál. Vždy si ho rada pozriem znova a stále ma to nenudí. Aj pri 10. sérii sa stále bavím. Stále skvelé vtipy aj po toľkých častiach. Je to proste klasika a ešte tu bude veľmi dlho. Jeden z najlepších seriálov celkovo :)

Vévodkyně (2008)

Niečo mi tam chýbalo. Perfektní herci, úžasné kostýmy ale možno to bolo na mňa príliš dlhé. Mohlo to mať nejaký zvrat alebo niečo, všetko bolo na jednej úrovni. Keiru mám rada a práve kvôli nej som si tento film pozrela, dokázala že hrať vie, o tom nie je reči ale všetko dobrí herci nezachránia. Tiež úžasný Ralph Fiennes ale proste mi tam niečo chýbalo. 70%

Forrest Gump (1994)

Forrest Gump je proste nezabudnuteľný. Veľa filmov s Tomom Hanksom som síce nevidela, ale Forresta Gumpa zahral úžasne. Pri tomto filme som plakala ako malé dieťa. Nádhera :)

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Mne sa to páčilo. Na 4 hviezdičky určite. Určite to nebolo tak dobré ako prvé dva diely, ale zase to až tak nesklamalo. Stále úžasný Depp, Penelope nebola až taká zlá, aj keď radšej by som videla Keiru a Blooma. Proste mi tam chýbali. Ale hviezdu musím dať dole za občasnú nudu a Iana McShana. Takto mal vyzerať najhorší pirát pod slnkom? Prosím vás, z neho nešlo ani kúsok strachu. Nie, vôbec ma nepresvedčil, do roly zloducha by som dala rozhodne niekoho iného.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Úžasný seriál s úžasnými postavami, pri ktorých sa nedá nesmiať. Najlepší seriál poslednou dobou. Každá postava ma niečo do seba, aj keď samozrejme Sheldon boduje. Mám rada všetkých, dokonca aj vedľajšie postavy sú niektoré podarené. Proste seriál na ktorý sa vždy teším a neviem sa dočkať na 5. sériu :)

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Podľa mňa najlepšia časť celej série. Prvé dva diely sa na seba dosť podobali a teraz prišla zmena. Nádherná výprava, hudba a celé to dávalo iný dojem. Nádherne sa pozeralo na školu, na prírodu, na okolie Hagridovho domu. Herci vyrástli, pribudlo pár nových, ktoré sa stali mojimi obľúbenými (Gary Oldman ako Sirius, David Thewlis ako profesor Lupin). Obľúbila som si ich už v knihe a títo herci ich zahrali skvele. Vôbec ma nesklamali. Celé to bolo temnejšie, dospelejšie, pre mňa uspokojivejšie ako prvé dva diely. Po tomto filme ale Harry Potter išiel dole vodou a okrem piatej časti (ktorá bola dobrá hlavne vďaka Garymu) ma už nič tak neohúrilo ako trojka.