Krok za krokem (1991) (seriál)

Seriál môjho detstva, spolu s Priateľmi som ho vždy pozerala, keď som prišla zo školy. Je to milé, sympatické a vtipné. Určite si to rada niekedy pozriem znova.

Vdova (2014) (seriál)

Nemôžem dať seriálu s tak roztrasenou kamerou v mnohých častiach viac. Jedna hviezdička za nápad, ktorý je o niečo originálnejší ako tie na kopyto rovnaké seriály na Slovensku. Ale herecké obsadenie je zlé, kamera tak isto a dialógy sú nesmierne nudné.

Lovci duchů (2005) (seriál)

Môj poklad. Objavila som ho neskoro ale za necelý mesiac som mala prezretých všetkých 7 sérií a čakala som vždy na nový a nový diel...hlavná dvojica úžasná, aj Jensen, aj Jared sú skvelí (hlavne Jensen) a keď prišiel v 4. sérií Misha, už to nemohlo byť lepšie. Táto trojica ovládla môj život a ja som pozerala niekoľko častí denne. Nemôžem sa dočkať na 8. sériu a zase na moju trojicu obľúbených chlapov :)

Chuck (2007) (seriál)

Prvé dve série sú čisté zlato...má to humor, akciu, presne, ako to mám rada...ale asi mám proste radšej Chucka bez Intersectu 2.0, ako s ním...milovala som ho, keď nevedel bojovať a bol taký nemotorný...potom trochu stratil svoje kúzlo...ako bojoval spolu s Caseyim priviazaní obaja o stoličku v prvej sérií..."How do you like me now, sucka?" ...dlho som sa tak nezasmiala...ale mám tento seriál rada tak či tak a pod 4 hviezdičky nejdem :)

Tajemství Pravdy (2008) (seriál)

Nie je to síce bohviečo, ale dá sa na to pozerať, taká oddychovka, zapnem si to, keď nemám čo robiť. Len tie spomalené zábery skoro v každej scénke mi poriadne lezú na nervy. Edit: Čím ďalej, tým sa mi to páči viac. Zvyšujem svoje hodnotenie na 4* a som zvedavá na druhú sériu. Proste fantasy je moja šálka kávy a na tie spomalené zábery som si už zvykla :D

Drákuloviny (1995)

Moja najobľúbenejšia paródia....ale aj tak to nie je bohviečo...proste paródie nie sú môj šálok kávy...ale párkrát som sa zasmiala, musím uznať...

Tupíři (2010)

Aj keď nemám rada paródie, dalo sa to zniesť...ale znovu si to rozhodne nepozriem...

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Najprv som bola u 5*. Ale čím ďalej to sledujem, tým je to stále viac o tom istom. Charlie a ženy, jeho brat, ktorému sa nič nedarí a Charlie chce aby vypadol. Tie vtípky o Alanovom presťahovaní už prestávajú byť vtipné. Ešte stále sa zasmejem, ale kvalita klesla a teraz bez Sheena neviem, ako bude Dva a pol chlapa vyzerať.

Vítejte doma! (2003) (pořad)

2* za tie domy, pretože niektoré sú fakt nádherne. Ale to je asi tak všetko.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Ešte nie som na 4. sérii, kde vraj nastal zlom, takže stále zostáva 5*. Uvidím, čo sa stane z hodnotením, keď sa tam dostanem, ale zatiaľ ma to baví. Skvelá pätica priateľov. Niečo ako noví Priatelia. Síce to nie je až tak dobré, ako Priatelia, ale zasmiať sa na tom rozhodne dá. A Barney je proste skvelý :) Edit: A prišlo to...po polovici štvrtej série už musím ísť na 4 hviezdy. Ide to ku dnu.