Raw (2016)

Sa jej nedivím, včera som mal tak fajný steak, bohááááá.

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Môžem teda definitívne s istotou povedať, že výnimky vážne existujú a presne takouto výnimkou je aj Ready Player One, pretože tento nie síce úplne, ale dosť tesne dobehuje a sfilmuje knižnú predlohu ktorá je vážne dobrá. V knihe je toho síce viacej, ale tu to zase dopĺňa jeden skvelý soundtrack za druhým, ako keď som čítal knihu ani zďaleka som si to nepredstavoval v rytme Depeche Mode, A-Ha, Van Halen, Tears For Fears, New Order, Twisted Sister, Bee Gees, Duran Duran a ešte by som mohol menovať. Toto je dôvod prečo som tak strašne zbožňoval prvých Strážcov galaxie, pre ich geniálny Awesome mix vol. 1. A samozrejme Spielberg vytiahol najväčšie esa z rukáva a po audiovizuálnej stránke to úplne vyhral. Myslím pre takého nerda ako som ja bola toto skvelá jazda. A aj po druhom domácom prezretí som zistil dneska, že som stále ešte nepochytili všetky referencie a charaktery z celého univerza. V každom prípade som sa neuveriteľne bavil od začiatku až do konca, časťami som si aj spieval samozrejme, Tears for Fears inač nejde.

Sousedská hlídka (2012)

Šialená partia plná šialených ľudí ešte plnejšia šialenejšími hláškami. Áno je to tak 3x slovo ŠIALENE ! Herecké obsadenie a zneškodňovanie mimozemšťan-ou zábavným spôsobom. No čo Vám poviem ! Ja som sa bavil 4* zaslúžené.Snáď, len toľko, že to mohli ukončiť inak v pohode by som zvládol aj The Watch 2 (: Je to vtipné

Syn temnoty (2019)

Slabé jak čaj. 3tiu hviezdičku dávam doslova, len preto ako to skončilo. Pripomienka pre mňa: Ak niekedy nájdem v lese dieťa ktoré práve spadlo z oblohy tak mu oddelím hlavu od tela. A je mi jedno či je to superman alebo nie. Ak sa to nepodarí, nevadí, aj tak si to nebude pamätať.

Švýcarák (2016)

Swiss Army Man vyzerá ako totálne bizarná, nechutná, morálne zvrátená, tématický netradičná a hlavne režijne originálna komédia, čo aj v skutočnosti je, ale hlavne je to príbeh priateľstva chlapca k mŕtvole, príbeh všetkých príbehov, príbeh ktorý nás donúti smiať sa, zamýšľať nad životom a tvoriť si vlastné názory. Film rozpráva o podstate našej holej existencie a ako neskutočne dôležité je mať osobu na ktorú sa môžeme spoľahnúť, zdieľať všetky pocity, zážitky, prdy a to všetko za pochodu fakt neskutočne nadupaného soundtracku. Tak ako Paul Dano, tak aj Daniel Radcliffe odvádzajú vo filme fakt neskutočné herecké výkony. Napokon, všetci sa raz v živote stretneme so situáciou kedy do autobusu nastúpi osoba ktorá sa nám hneď z počiatku veľmi páči a my neurobíme nič preto aby sme ju zaujali, sledujeme ako autobus opúšťa a predstavujeme si aké by to bolo keby sme mali odvahu sa k nej prihovoriť. #FartsMatter

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Dostal som presne všetko čo som čakal. Ten posraný plameňomet :D

The Cloverfield Paradox (2018)

Jedná vec sa tomu dá uznať, prepojiť jedno univerzum troma rozličnými časovými osami je v celku príjemné, ale to je asi tak všetko. Pracovať s horizontom udalosti a paradoxmi, veď to je snáď najambicióznejšie možnosť akú človek môže mať, tie veci čo dokáže vytvoriť, toto bolo slabé na to aký obrovský potenciál to mohlo mať. The Cloverfield Paradox sa tak žiaľ stáva najslabšou časťou "Cloverfield Trilógie". Skvelý soundtrack, slabý scenár, škoda. Daniel Bruhl mi ale do tohto vesmírne zasadeného scifička perfektne sadol, čo je asi prvý krát od Rivals čo niekam pasuje, iróniou ostáva, že akurát film nesplnil požiadavky.